Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна

11.04.18

Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна.

Назва об’єкта  оцінки:
- частина приміщення на другому поверсі поліклініки площею 14,2 кв.м.;
- частини приміщення  на 4 поверсі поліклініки  площею 11,7 кв.м;
- частина приміщення на другому поверсі поліклініки площею 13,9 кв.м;

Балансоутримувач: КЗ «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Місцезнаходження об’єкта оцінки: 01029, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою укладання  договору оренди.

Телефон замовника конкурсу: (0432) -51-11-89.

Електрона адреса замовника конкурсу:  vinmedrc@i.ua                                          

Балансова залишкова вартість приміщення на 2 поверсі поліклініки 14,2 кв. м. станом на 01.01.2018 року становить – 9641 грн.

- Балансова залишкова вартість приміщення  на 2 поверсі поліклініки 13,9 кв. м. станом на 01.01.2018 року становить – 9474 грн.;

Балансова залишкова вартість приміщення на 4 поверсі поліклініки 11,7 кв. м. станом на 01.01.2018 року становить – 8952 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії 6 скликання № 65 від 01.03.2012 року Вінницької районної ради та рішення № 335  від27 жовтня  2016 року  сесія 7 скликання  Про внесення змін  до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання  № 65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції» .

Конкурс відбудеться 02 травня  2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою:

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92, 2-й поверх поліклініки в актовій залі Вінницької центральної районної клінічної лікарні.

Кінцевий термін подачі документів 30.04.2018 року.

До участі в конкурсі допускаються зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності. Досвід практичної роботи не менше 2 років.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтверджених документів, що містяться в конверті.

До підтверджених документів належать:
- заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
- копія установчого документа конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
- копії кваліфікованих документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
- копія довідки про взяття на облік платника податку;
- довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
- копія довідки органу статистики про включення до ЄДРПОУ;
- інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
- пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язані з виконанням таких робіт, а також термін виконання робіт за який буде проведено оцінку майна.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація