Вінницьке ТОВ «ВІНЕКОПРОЕКТ» запрошує до співпраці у підготовці екологічних дозвільних документів

13.05.20

Чинне законодавство України зобов’язує суб’єктів господарської діяльності дотримуватись вимог екобезпеки, які прописуються у документах дозвільного характеру окремо для кожного суб’єкта відповідно до специфіки та сфери його діяльності. Наявність такого пакету екологічних дозвільних документів є підставою для діяльності підприємства у правовому полі та наповнення місцевих бюджетів.

Відсутність екологічних дозвільних документів є порушенням законодавства України, яке тягне за собою наслідки у вигляді накладання штрафів та інших санкцій з боку держави, аж до зупинки роботи підприємства.

Однією з причин неотримання юридичними особами дозвільної екологічної документації є відсутність якісної інформації про обов’язковий характер таких документів та вартість їх оформлення.

Саме тому спеціалісти нашого Товариства в якості інформаційно-консультативної допомоги, безкоштовно, конфіденційно, пропонують визначити потребу в наявності таких документів для юридичних осіб, які здійснюють діяльність на підвідомчій території, відповідно до вимог чинного законодавства України.

На сьогодні ТОВ «ВінЕкоПроект» є одним із лідерів у підготовці екологічних дозвільних  документів, зокрема дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та дозволів на спецводокористування.

Наша цінова політика орієнтована індивідуально на замовників. Ми розуміємо, що мінімізація затрат при отримані дозволів є суттєвим сегментом, і ми її забезпечуємо, завдяки задіяним нами сучасним технологіям проектування.

Товариство «ВінЕкоПроект» зареєстроване в Міністерстві юстиції України 18.10.2019 року за №5/41-7/12306-19 як таке, якому надано  право здійснювати розробку документів, що обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності та інших документів у сфері екології. В Товаристві є необхідне матеріально-технічне, програмне забезпечення та кваліфікований досвідчений персонал.

Також ми здійснюємо екоаутсорсинг – від етапу наміру здійснення планово-господарської діяльності, будівництва, здачі об’єктів в експлуатацію, їх використання та перевірки органами контролю.

Ми пропонуємо скористатися нашим досвідом, навичками та ресурсами при відмінному співвідношенні ціни та якості робіт.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація