Вінницьке ТОВ «ВІНЕКОПРОЕКТ» запрошує до співпраці у містобудівній діяльності

13.05.20

Відповідно до ст.14 Закону України «Про основи містобудування» розробка і подання на затвердження генеральних, детальних та планів зонування території належить до компетенції виконавчих органів місцевих рад.

Наявність зазначених документів є підставою для написання і реалізації довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту, зміни меж, зміни цільового призначення землі, отримання містобудівних умов та обмежень, надання комунальної власності в оренду чи користування. Отже, є можливістю більш ефективно використовувати земельні ресурси, збільшити надходження місцевих бюджетів за рахунок залучення інвестицій, розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Якщо в громаді вже розпочато або планується розробка названих документів державного планування, перед громадою постане питання проходження процедури стратегічної екологічної оцінки відповідно до вимог ст.ст. 17,18,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», які визначають, що  генеральний,  детальний, та план зонування територій підлягають обов’язковій стратегічній екологічній оцінці.

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) – це процедура опису та аналізу наслідків для довкілля та здоров’я людей реалізації державних програм планування, яка проводиться під час розробки відповідного документу до його затвердження.

Аналізом, проведеним департаментом агропромислового розвитку,  екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, встановлено, що однією з причин затримки затвердження названих планів є недостатня обізнаність місцевих рад про обов’язковість проходження стратегічної екологічної оцінки та, як наслідок, її відсутність при підготовці документів державного планування.

Саме тому спеціалісти нашого Товариства в якості інформаційно-консультативної допомоги, безкоштовно, пропонуютьнадати всю інформацію про складові та час проходження СЕО, а також специфіку кожного етапу.

На сьогодні ТОВ «ВінЕкоПроект» є одним із лідерів у підготовці екологічних документів і наша цінова політика (в разі домовленостей щодо підготовки Звіту СЕО) орієнтована індивідуально на замовників. Ми розуміємо, що мінімізація затрат є суттєвим сегментом для замовника і ми  її забезпечуємо завдяки задіяним нами сучасним технологіям проектування.

Ми пропонуємоВам скористатисянашим досвідом, навичкамита ресурсамипри відмінному співвідношенні ціни та якості робіт.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація