Вінницька районна рада оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності

13.06.19

Вінницька районна рада оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, і передається в оренду.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від 01.03.2012 року із змінами, внесеними рішеннями 22 сесії районної ради 6 скликання №485 від 17.09.2013 року, 30 сесії районної ради 6 скликання №149 від 10.07.2014 року, 16 сесії районної ради 7 скликання №335 від 27.10.2016 року.

Конкурс відбудеться 26 червня 2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3-й поверх, кабінет заступника голови районної ради.

Конкурсна документація подається конкурсній комісії, яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3-й поверх, методичний кабінет місцевого самоврядування Вінницької районної ради. Кінцевий термін подання документів - до 24.06.2019 року включно.

Термін виконання робіт по оцінці об’єктів – 10 календарних днів.

До участі в конкурсі допускаються зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності.

Учасникам конкурсу потрібно подати в запечатаному конверті конкурсну документацію із супровідним листом з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать:
- заява на участь у конкурсі із зазначенням ціни послуг на виконання послуг з оцінки майна;
- копії установчих документів конкурсанта, завірених заявником (при собі мати оригінали документів);
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірених мокрою печаткою;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, завірена мокрою печаткою або нотаріально;
- копія довідки про взяття на облік платника податку;
- довідка фінансової установи щодо наявності розрахункового рахунку;
- копія довідки орану статистики про включення до ЄДРПОУ;
- інформація про конкурсанта (документ, який містить відомості про конкурсанта щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та будуть залучені ним);
- термін виконання робіт, за який буде проведено оцінку майна.

Під час обрання переможця конкурсу враховується запропонована учасником конкурсу вартість виконання робіт.

Відомості про об’єкти оцінки та їх кількість надаються комісією на вимогу конкурсантів.

Телефон для довідок: 67-32-19, 67-25-79.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація