Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування запрошує до співпраці з Румунією

21.02.19

Враховуючи те, що одним із напрямів роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування є підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування щодо розвитку територій сіл, селищ, міст та ОТГ області і добробуту їх мешканців не тільки на регіональному рівні, але й на міжнародному за допомогою налагодження нових контактів задля зміцнення партнерських відносин, які є цікавими та корисними для обох сторін, інформуємо про наступне.

У результаті робочого візиту протягом 28-29 січня 2019 року делегації Вінниччини на чолі з головою обласної Ради, головою Асоціації – Олійником А.Д. і за участі керівника Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Секретаріату Асоціації Олійник О.В. до Румунії, було встановлено нові контакти для співпраці.

Комуни Ясського повіту Республіки Румунія виявили зацікавленість у налагодженні співробітництва з територіальними громадами Вінницької області у різних напрямках, зокрема, для реалізації спільних соціально-культурних та культурно-мистецьких проектів.

Асоціацією пропонується для полегшення співробітництва та налагодження комунікації з румунськими колегами знайти у своїх громадах осіб (членів діаспори, можливо) або організації, працівники якої володіють румунською мовою.

У решті питань (пошук партнера, сприяння в організації спільних заходів та започаткуванні партнерства, спільних проектах)  Асоціацією надається повна підтримка зацікавленим громадам з Вінниччини, які є членами Асоціації.

Якщо цікавить налагодження такого співробітництва, прохання надіслати інформаційну довідку про Вашу громаду на електронну адресу centr-promo@ukr.net . Форма для заповнення додається.

Нагадаємо, що деякі громади раніше уже надали інформацію про себе з метою пошуку партнера: інформація розміщена на сайті Асоціації за посиланням (http://sg.vn.ua/category/shukayu-partnera ).

Просимо надати інформацію та підтвердити свою зацікавленість до 26 лютого, 2019 року.

У разі питань звертайтатись за тел: +38 (067) 431 12 83 або +38 (096) 679 28 47, Олійник Ольга Валеріївна (керівник Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Секретаріату Асоціації).

 

Форма для заповнення 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація