Вінницька делегація завітала до Галицької районної ради Івано-Франківської області: досвідом обмінялись та підписали Угоду про співпрацю

16.10.19

В рамках робочої поїздки 11 жовтня делегація Вінницького району за ініціативи голови Вінницької районної ради Сергія Сітарського та на запрошення Галицької районної ради Івано-Франківської області завітала до Галича з метою обміну досвідом та налагодження співпраці між територіальними громадами. До Вінницької делегації увійшли працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради Володимир Єфімов, Тетяна Закревська, Людмила Мазай, Людмила Марценюк та Юрій Парфенюк, заступник Якушинецького сільського голови Людмила Грабова, Пултівецький сільський голова Зоя Заверуха, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин, землевпорядник Бохоницької сільської ради Данило Зубов, представники КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» - заступник головного лікаря Тетяна Катілова та старша медична сестра педіатричного відділення Людмила Якименко, представники освітньої галузі - педагоги Тамара Харченко та Тетяна Продивус, представники культури району - завідувач сектору культури і туризму Вороновицької селищної ради Віталій Волощук та директор Зарванецького Будинку культури Віта Степанова.

Галицька районна рада в минулому році відвідала Вінницький район, а тепер, у відповідь, радо зустрічала на своїй галицькій землі, аби поділитись досвідом та познайомити з визначними історичними місцями, на які Галицька земля дуже багата. Отже, спочатку в рамках рочобого візиту голова Галицької районної ради Павло Андрусяк ознайомив з роботою районної ради, розповів загалом про район, його можливості, потужності, головні джерела надходження до бюджету та найближчі плани на майбутнє, після чого присутні переглянули презентаційний ролик і перейшли до спілкування з представниками медичної та освітньої галузі. Обговорення вийшло дуже жвавим та цікавим, обидві сторони мали що розказати і чим поділитись. З великою зацікавленістю обговорювали медичну галуз, адже наразі вся Україна перебуває в стані реформування медичної галузі. Тому, з обох сторін було дуже багато запитань, кожен ділився своїми здобуткам та проблемами.   І аби продовжити обмін досвідом, Сергій Сітарський та Павло Андрусяк закріпили майбутню співпрацю підписанням спільної Угоди про співпрацю. Відповідно до Угоди сторони зобов'язуються взаємно реалізовувати всі погоджені форми співпраці у сферах: культури і мистецтва, духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, сільського господарства, розвитку туризму та рекреації, спорту, охорони навколишнього природного середовища, розвитку підприємницької діяльності, стимулювати та налагоджувати взаємні контакти між недержавними організаціями, інституціями та неформальними групами людей, які діють на території обох партнерів. Сторони будуть співпрацювати в питанні розвитку органів місцевого самоврядування, у сфері взаємної підтримки місцевої економіки, торгівлі та підприємництва, над популяризацією культури, мистецтва, туризму та рекреації обох регіонів, у питанні розвитку спорту та фізичної культури, будуть вести співпрацю в галузі освіти, в сфері охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та його розвитку.

Далі на гостей з Вінницького району чекала обзорна екскурсія по визначних місцях, під час якої відвідали церкву Різдва Христового, пішохідний міст, Храм Святого Пантелеймона, Національний заповідник «Давній Галич». Неможливо описати велич цих історичних пам’яток. Оглядаючи всі ці пам’ятки, делегація Вінницького району змогла на мить поринути в ті далекі часи, доторкнувшись до славетних сторінок історії нашої неньки України.

Учасники делегації Вінницького району висловлюють величезну вдячність Галицькій районній раді за надання можливості обмінятись досвідом. Дякують зачудовий прийом, гостинність та приємно проведений час зі сподіванням на майбутню співпрацю та налагодження дружніх стосунків між нашими громадами. Щиро бажаємо здобутків в розбудові місцевого самоврядування та з нетерпінням знову чекаємо зустрічі на Вінниччині!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація