Вінницька делегація обмінювалась досвідом з Богородчанською районною радою Івано-Франківської області

16.10.19

В рамках робочої поїздки 10 жовтня делегація Вінницького району за ініціативи голови Вінницької районної ради Сергія Сітарського та на запрошення Богородчанської районної ради Івано-Франківської області завітала до Богородчан з метою обміну досвідом та налагодження співпраці між територіальними громадами. До Вінницької делегації увійшли працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради Володимир Єфімов, Тетяна Закревська, Людмила Мазай, Людмила Марценюк та Юрій Парфенюк, заступник Якушинецького сільського голови Людмила Грабова, Пултівецький сільський голова Зоя Заверуха, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин, землевпорядник Бохоницької сільської ради Данило Зубов, представники КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» - заступник головного лікаря Тетяна Катілова та старша медична сестра педіатричного відділення Людмила Якименко, представники освітньої галузі - педагоги Тамара Харченко та Тетяна Продивус, представники культури району - завідувач сектору культури і туризму Вороновицької селищної ради Віталій Волощук та директор Зарванецького Будинку культури Віта Степанова.

Представники Богородчанського району, на чолі з головою районної ради Михайлом Головчуком, радо зустріли нашу делегацію гарною вітальною піснею та запашним караваєм. В рамках зустрічі господарі розповіли про здобутки та проблеми району, а також поділилися досвідом та практикою вирішення тих, чи інших питань. Особливу увагу приділили питанню діяльності ради в контексті реалізації реформи децентралізації влади в Україні, а також, залучення додаткових інвестицій до району. Обмінюючись досвідом, гості подивились презентаційний ролик про визначні місця Богородчанського краю та здійснили короткий екскурс в історію краю. В ході знайомства стало відомо, що саме через Богородчани проходить західний транзитний коридор транспортування газу. Також, під час дружнього спілкування Вінницьку делегацію зацікавив конкурс «Малі міста – великі враження», в якому одна з сільських рад Богородчанського району, а саме Старунська сільська рада з культурно-екологічнимпроектом«ТаПіарітіАРТ-раут» сталапереможцем проектів, який будереалізовано вже цього року. На його реалізацію виділено4,5 мільйони гривень.Старунський сільський голова Іван Мосюк з гордістю розповів про даний проект, зазначивши, що вже 26-27 жовтня цього року відбудеться відкриття Парку Льодовикового періоду, який представлять у вигляді театралізованої вистави. Будуть встановлені чотири великих (мамонт, носоріг, олень та тигр) і декілька малих топіарі-скульптур та одна стоянка людей Льодовикового періоду. На час перебування делегації якраз проходили підготовчі роботи, з ходом яких пощастило ознайомитись представникам Вінницького району.

Поспілкувавшись, обмінявшись досвідом, з метою розширення і поглиблення дружніх партнерських відносин щодо забезпечення розвитку територіальних громад Вінницького району Вінницької області і Богородчанського району Івано-Франківської області очільники районів підписали Угоду про співпрацю в сфері розвитку місцевого самоврядування, Співпраця також охоплює розбудову і функціонування сучасного громадянського суспільства, соціально-економічний розвиток територій, інноваційне вирішення соціально-економічних питань. Сторони зобов'язуються взаємно реалізовувати всі погоджені форми співпраці у сферах: культури і мистецтва, духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, сільського господарства, розвитку туризму та рекреації, спорту, охорони навколишнього природного середовища, розвитку підприємницької діяльності, стимулювати та налагоджувати взаємні контакти між недержавними організаціями, інституціями та неформальними групами людей , які діють на території обох партнерів.

Сторони будуть співпрацювати в питанні розвитку органів місцевого самоврядування, у сфері взаємної підтримки місцевої економіки, торгівлі та підприємництва, над популяризацією культури, мистецтва, туризму та рекреації обох регіонів, у питанні розвитку спорту та фізичної культури, будуть вести співпрацю в галузі освіти, в сфері охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та його розвитку.
Співпраця обох регіонів відбуватиметься шляхом обміну інформацією між представниками місцевої влади обох Сторін, організацією взаємних візитів делегацій та представників органів місцевого самоврядування обох регіонів.

Учасники делегації Вінницького району висловлюють величезну вдячність за надання можливості обмінятись досвідом. Дякують зачудовий прийом, гостинність та приємно проведений час зі сподіванням на майбутню співпрацю та налагодження дружніх стосунків між нашими громадами. Щиро бажаємо здобутків в розбудові місцевого самоврядування та з нетерпінням чекаємо зустрічі на Вінниччині!

На згадку про зустріч делегації обмінялись пам’ятними подарунками.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація