Вінницька центральна районна клінічна лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень нового покоління

15.12.20

14 грудня Вінницька центральна районна клінічна лікарня отримала довгоочікуваний сучасний апарат штучної вентиляції легень високого класу Hamilton C3, який на медичний заклад передали голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, заступник голови районної ради Григорій Дерун, голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко та його заступник Микола Чухрій.

Апарат, який коштує 1 218 600, 00 грн. вдалося придбати завдяки коштам, виділеним із районного бюджету в сумі 700 000, 00 грн та коштам Національної служби здоров’я України - 518 600,00 грн.  

До цього у медичному закладі було 22 апарати штучної вентиляції легень (1 апарат високого класу, 15 апаратів середнього класу та 6 портативних апаратів).

Швейцарський апарат Hamilton C3 підходить для лікування ускладнень коронавірусної пневмонії у дорослих та дітей, а також пацієнтам з дихальною недостатністю.

Головний лікар Вінницької центральної районної лікарні Олександр Кривов’яз подякував очільникам району: «Нашій лікарні для порятунку особливо важких пацієнтів, а також хворих на COVID-19 був потрібен апарат вищого класу. Цей апарат врятує десятки, сотні життів мешканців Вінниччини, адже спектр його застосування надзвичайно широкий: під час хірургічних втручань, а також в разі погіршення чи відмови дихальної системи».

«Новий апарат ШВЛ – експерт класу, який має функцію інтелектуальної штучної вентиляції легень, може застосовуватися для немовлят та здатен безперебійно працювати сім годин в автономному режимі. Цінний він тим, що лікареві треба лише ввести в систему дані пацієнта, а режим вентиляції легень апарат підбирає сам. Також на дисплеї можна в реальному часі бачити, як функціонують легені. Зважаючи на ці дані, лікар може вирівнювати показники, а апарат знову сам підбиратиме необхідні параметри для вентиляції легень», - зазначив завідувач відділення анестезіології з палатами для інтенсивної терапії Вінницької центральної районної клінічної лікарні Володимир Чеботарев.

Керівництво районної ради та райдержадміністрації оглянуло встановлений дизель-генератор, завдяки якому, при аварійних відключеннях електричної енергії, у центральній районній лікарні зможуть працювати всі життєво необхідні системи у лікарняних відділеннях та підтримувати діяльність приладів.

На завершення робочого візиту оглянули розпочаті роботи по реконструкції системи киснезабезпечення головного корпусу лікарні. Загальна вартість робіт, згідно з виготовленим ПКД, складає близько 2,5 млн грн.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація