Військова частина А4610 святкує 68-у річницю створення

03.07.20

Сьогодні, 3 липня 2020 року, військова частина А4610, що дислокується на території села Бохоники Вінницького району, відзначає 68-у річницю свого заснування. Це окрема радіолокаційна рота радіотехнічних військ, яка виконує завдання з протиповітряної оборони, а саме з виявлення всіх повітряних об’єктів, які знаходяться над територією України приблизно в радіусі 400 км. І щоденно біля двадцяти військових ведуть цілодобове спостереження, аби забезпечити мирне майбутнє для жителів нашої держави. Вона має славетну історію та героїчне сьогодення, адже її військові нині перебувають на сході країни, захищаючи суверенітет нашої держави.

З нагоди свята привітати особовий склад військової частини зі знаменною датою завітали почесні гості - голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, її заступник Олексій Плакида, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус та інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Петро Олексій.

Вітаючи військовослужбовців, керівники урочисто зазначили: "Шановні військовослужбовці! У Вашій частині сьогодні свято - День народження - 68 річниця з дня її заснування. Ваша військова частина робить вагомий вклад у підтримку належного рівня безпеки нашої держави. Ви несете самовіддану службу, проявляючи високий професіоналізм у протидії загрозам та викликам національній безпеці, забезпечуючи мирне життя громадян. Ваша служба є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу. В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів у службі, добра, злагоди, оптимізму, нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави.І хоча діяльність Вашої частини виходить далеко за межі Вінницького району, територіально Ви знаходитеь саме на території Вінницького району. Ще хочемо побажати примножувати славні традиції військової частини та підтримувати її високий авторитет".

За бездоганну військову службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 68-ї річниці створення військової частини почесною грамотою було нагороджено кращих службовців військової частини. Також з нагоди свята військовій частини  презентували принтер задля повноцінного функціонування.   

Ще раз вітаємо військову частину А4610 з річницею та бажаємо добра, злагоди, міцного здоровя, щастя і благополуччя, подальших успіхів у почесній і відповідальній справі зміцнення обороноздатності нашого району та всієї України.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація