Виховуємо любов до спорту та жагу до перемог: в районі відбулась Спартакіада серед учнів загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів

19.04.19

Вже стало традицією щороку протягом квітня місяця проводити Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх закладів Вінницького району, аби позмагатися та показати свої здібності в різних видах спорту. От і цьогоріч, 19 квітня 2019 року стадіон «Олімп» Вінницького національного технічного університету радо приймав близько 300-х учасників із 30-ох навчальних закладів району, які приїхали позмагатися з бігових видів спорту, стрибків в довжину з розбігу, штовханні ядра та метанні малого м’яча.

Спортивні делегації  усіх шкіл вишикувались на стадіоні «Олімп», де їх вітали  голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі. Право підняти Державний прапор було надано капітану команди Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., кандидату у майстри спорту з легкої атлетики, триразовий чемпіон України з бігу на 100 і на 200 м Химичу Дмитру та капітану команди Великокрушлинецького НВК, переможцю минулорічних змагань з легкої атлетики серед шкіл І-ІІ ст. Серозі Іллі.        

Керівники району вітали учасників зі святом Спартакіади, бажали здоров’я, успіхів у змаганннях, гарних спортивних результатів, перемог та своїм прикладом надихати у молоде покоління займатись спортом та вести здоровий спосіб життя, поповнюючи в майбутньому лави спортивної еліти не тільки району, а й всієї України. Також виразили надію, що фізкультура і спорт стануть супутниками всього подальшого життя нинішніх юних спортсменів, адже вони є запорукою здорової нації як в фізичному так і духовному плані, і комп’ютери, які «захоплюють» все більше дозвілля молодого покоління відійдуть на задній план.

«Вітаю всіх учасників зі змаганнями і бажаю сьогодні бути сильними, спритними, розумними. Кожній команді, кожному учаснику бажаю успіху та перемог, цікавих змагань і позитивних емоцій, гарного настрою та жаги до перемоги» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський.     

На зміну урочистій частині прийшла спортивна. Свої здібності та волю до перемоги учні демонстрували у змаганнях з бігових видів спорту на 100, 200, 400 метрів, змішаній естафеті 4х100м, стрибків в довжину з розбігу, штовханні ядра та метанні малого м’яча.

Про підсумки спартакіади та імена переможців читайте у наших наступних публікаціях.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація