З нагоди 67-ої річниці створення вітали військову частину А4610

04.07.19

3 липня 2019 року, військова частина А4610, що дислокується на території села Бохоники Вінницького району, відзначала 67-у річницю свого заснування. Це окрема радіолокаційна рота радіотехнічних військ, яка виконує завдання з протиповітряної оборони, а саме з виявлення всіх повітряних об’єктів, які знаходяться над територією України приблизно в радіусі 400 км. І щоденно біля двадцяти військових ведуть цілодобове спостереження, аби забезпечити мирне майбутнє для жителів нашої держави. Вона має славетну історію та героїчне сьогодення, адже її військові нині перебувають на сході країни, захищаючи суверенітет нашої держави.

З нагоди річниці створення до військової частини привітати особовий склад зі знаменною датою заавітали почесні гості - депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, Бохоницький сільський голова Ігор Савчук та інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Петро Олексій.

Звертаючись до військовослужбовців з вітальним словом, командир частини, капітан Віталій Ковзун урочисто зазначив: «Шановні військовослужбовці та почесні гості! Сьогодні ми з Вами відзначаємо 67-му річницю з дня створення нашої славної військової частини, яка бере свій початок з далекого 1952 року. На той час рота розпочинала свою роботу лише з двома зразками військової новітньої техніки, але за ці роки багато чого змінилось в кращу сторону, і сьогодні ми є окрема частина з особовим складом та оновленою віськовою технікою. Тому хочу привітати всіх зі святом, побажати міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів, мирного неба, нових здобутків у службовій діяльності, примножувати славні традиції військової частини та підтримувати її високий авторитет».

Потім Віталій Ковзун зачитав накази про заохочення особового складу, згідно яких були оголошені подяки старшому сержанту Олегу Коломійцю, солдату Володимиру Острожному, молодшому лейтенанту Оксані Обертинській, старшому солдату Наталії Данилюк, капітану Павлу Гончаренку, молодшому лейтенанту Володимиру Іващуку, старшині Сергію Тригубу, лейтенанту Олександру Доценку.

За бездоганну військову службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди створення військової частини почесною грамотою було нагороджено прапорщика Петра Гринчишина та старшого сержанта Дениса Білецького. З присвоєнням чергового військового звання «Молодший сержант» вітали Ірину Лавренюк.            

До вітань долучились і почесні гості. З вітальною промовою до військових звернувся голова районної ради Сергій Сітарський: «Шановні військовослужбовці! У Вашій частині сьогодні історична подія - День народження - 67 річниця з дня її заснування. Ваша військова частина робить вагомий вклад у підтримку належного рівня безпеки нашої держави. Ви несете самовіддану службу, проявляючи високий професіоналізм у протидії загрозам та викликам національній безпеці, забезпечуючи мирне життя громадян. Ваша служба є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу. В цей святковий день хочу побажати Вам успіхів у службі, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави. І хоча діяльність Вашої частини виходить далеко за межі району, територіально Ви знаходитеь саме на території Вінницького району. Тож хочу подарувати Вашій частині прапор Вінницького району, який буде для Вас символом та представлятиме Вас на теренах України. Вітаю! І хай небо, яке Ви охороняєте завжди буде мирним! Зі святом!».

До вітальних слів приєднались голова райдержадміністрації Михайло Демченко та інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Петро Олексій. Після чого керівники району вручили командиру частини сертифікат на придбання телевізора та нагородили від районної ради та райдержадміністрації грамотами і грошовими винагородами кращих військовослужбовців за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, странність і сумлінне виконання визначених завдань.    

Як завжди не залишився осторонь депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, який постійно опікується громадами свого округу. Його підтримка відчувається завжди: і коли потрібна допомога, і коли свято. От і цього разу Олександр Масленніков подарував військовій частині кошти, що підуть на придбання компресора, якого дуже не вистачає в повсякденній роботі особового складу. Вручивши кошти, обласний депутат привітав всіх зі святом з найкращими побажаннями здоров’я, мирного неба та процвітання.     

З річницею створення вітав військових і Бохоницький сільський голова Ігор Савчук, який наголосив, що військовослужбовці можуть пишатися своїм званням воїна-захисника. Теж побажав здоров’я, миру, процвітання та благополуччя в родинах.

На завершення урочистого заходу старшина Оксана Волкова зачитала вітальний вірш від колеги-землячки, присвячений Дню народження частини, після чого командир частини Віталій Ковзун ще раз привітав всіх зі святом та подякувавт почесним гостям за увагу, подарунки, за постійну підтримку їхньої частини та висловив сподівання на подальшу співпрацю. На згадку про річницю на плацу було зроблено спільне фото. 

Ще раз вітаємо військову частину А4610 з річницею та бажаємо добра, злагоди, міцного здоровя, щастя і благополуччя, подальших успіхів у почесній і відповідальній справі зміцнення обороноздатності нашого району та всієї України.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація