Відвідали семінар «Підвищення інституційної спроможності органів місцевої влади в сфері боротьби з корупцією та забезпечення права на доступ до інформації»

24.09.18

20 та 21 вересня 2018 року в Креативному просторі «Артинов» за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а, за підтримки проекту ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору» відбувся семінар на тему «Підвищення інституційної спроможності органів місцевої влади в сфері боротьби з корупцією та забезпечення права на доступ до інформації», на який було запрошено депутатів місцевих рад та представників виконавчих органів влади.

У семінарі взяли участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Альона Шабленко.

Семінар складався з трьох основних блоків, присвячених:
1. Прозорості та підзвітності влади.
2. Запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів.
3. Виявленню корупційних ризиків.

Під час семінару учасники мали змогу отримати не лише теоретичні знання, а й виконати практичні вправи на кожну з вищезазначених тем.

Слід зазначити, що запропоновані базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон і обмежень є дуже корисними для реалій сьогодення. Експерти Центру «Ейдос» вразили узагальненою практикою Національного агентства, а також напрацюваннями міжнародних організацій, органів державної влади, наукових установ, інститутів громадянського суспільства. Юристи Центру «Ейдос», в свою чергу, роз’яснили норми чинного законодавства стосовно окреслених питань.

Крім того, учасникам семінару надавались корисні роздаткові матеріали та кожен з учасників забезпечувався харчуванням (обід та кава-паузи). 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація