Відпрацював чесно – людям в очі дивитися не соромно

15.10.20
П’ять років депутатської діяльності Олександра Масленнікова у Вінницькій обласній раді 7 скликання добігає кінця. Пропонуємо увазі читачів звіт обласного обранця.
«Добробут жителів виборчого округу – завжди був пріоритетом у моїй депутатській діяльності. Як показав час, завдяки спільними зусиллям обіцянки, плани та задуми  перетворюються  у реальні справи, адже головна мета, яка  поєднувала нас усіх протягом останніх п’яти років – змінити життя людей на краще, аби воно було комфортнішим.
Протягом останніх п’яти років особисто спілкувався та плідно співпрацював із сільськими головами та керівниками закладів виборчого округу. Із ініціативними людьми, будь-то районні чи місцеві депутати, очільники громад, чи просто активні та небайдужі люди, котрі постійно прагнуть щось змінювати у своїх громадах. Завдяки їх зверненням я завжди був в курсі подій, що відбувались в поселеннях округу, і ми спільно працювали для людей». 
 
БОХОНИКИ
Бохоники - моя, можна сказати, рідна громада, тут я розпочинав свою депутатську діяльність. 
Разом ми втілили в життя безліч гарних проектів. Плідно співпрацював та протягом усього періоду депутатської діяльності допомагав мешканцям та закладам соціальної сфери. В Бохоницькій школі мене знають як першокласники так і випускні класи, як педагогічний колектив так і батьківська громада. Місцевий садочок постійно отримує мою підтримку.
Учасники клубу людей похилого віку «Ветеран» і вихованці самодіяльних гуртків Будинку культури, соціальний працівник та учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.
Майже десять років підтримую місцевий футбольний клуб також допомагав в облаштуванні зали для силових видів спорту.
Жодне свято у громаді не відбувалось без моєї підтримки та участі.
Допоміг мешканцям втілили в життя їх ініціативу стосовно громадської криниці.
Не один раз допомагав військовій частини А 4610, що розташована у Бохониках.
 
МЕДВЕЖЕ ВУШКО
У Медвежовушківській школі я частий гість, на території закладу завдяки обласному конкурсу розвитку громад ми встановили чудовий спортивно-ігровий майданчик. Премії талановитим учням, допомога у придбанні матеріально-технічних засобів, матеріалів для ремонту та багато інших проектів я допоміг реалізувати в навчальному закладі. 
Декілька років виділяю матеріальну допомогу для адміністративних витрат місцевій футбольній команді «Парк Поділля».
 
ІЛЬКІВКА   ГОРБАНІВКА   РІВЕЦЬ
Дуже люблю приїздити до Ільківської школи, до речі будівля у якій навчаються місцеві діти найстаріша серед шкіл Вінницького району, проте педагогічний колектив тут чудовий, дружній та гостинний, із педагогами приємно спілкуватись. Постійно підтримую заклад, допомагаю оновлювати матеріально-технічну базу та дослухаюсь до звернень як педагогічної, так і батьківської громад. Талановиті діти щорічно отримують від мене стипендії. 
Горбанівський клуб один на три села, в поселеннях є багато діток, допомагав у закупівлі необхідної апаратури (колонки, підсилювач, ноутбук, проектор та екран, фотоапарат).
 
ПУЛТІВЦІ   ЛИСЯНКА  МАХНІВКА
Найвіддаленіші громади, але це не завадило нам плідно співпрацювати протягом усієї депутатської каденції. В Махнівці ми реалізували проект по замінні електроопор.
У Пултівецькому ДНЗ «Сонечко» допомагав замінювати двері та закупляти необхідне приладдя. Допоміг обладнати ганок для оновленого Будинку культури. 
Школа у Пултівцях велика та простора дітям тут зручно та затишно, завдяки реалізованому проекту по заміні усіх вікон у закладі. Учні також постійно отримують від мене стипендії. Допомагав в облаштуванні спортивної зали, ремонтними роботами  та облаштуванням коридорів, тощо. 
Постійно підтримую початкову школу у Махнівці встановили новий паркан, ганок, змінювали підлогу, тощо.
У вкрай поганому стані була пряма дорога що веде із траси до села Лисянка Пултівецької сільської ради, відреагувавши на звернення жителів надав кошти на щебінь.
 
СЛОБОДА  МАЙДАН  ЛИСОГОРА
Це невеликі громади, проте я з ними завжди підтримую зв’язок. Для ДНЗ «Сонечко», що у селі Майдан придбав пилосос.
Лисогірській школі, де здобувають початкову освіту найменші мешканці громади, допомагав із ремонтами у класних кімнатах та придбанням меблів для навчання.
 
КСАВЕРІВКА
У Ксаверівській школі навчаються учні лише з першого по четвертий клас. Тут допоміг реалізувати проект із нанесення тематичних стінописів у коридорі закладу. 
У подарунок закладу закупляв меблі, шафи, тощо.
Дуже поважаю молодих людей які займаються спортом, завжди підтримую та намагаюсь стимулювати до нових звершень. У Ксавервці познайомився із активною представницею молодого покоління Ганною Мурованою, кандидатка у майстри спорту, має звання чемпіонки України та виборола першість на чемпіонаті Європи в особистому заліку. Аби підтримати та надихнути юну спортсменку вручив її грошову премію.
 
НЕКРАСОВО
Преміювати найліпших учнів у навчальних закладах виборчого округу усі роки моєї депутатської діяльності було доброю традицією. Не виключенням були і учні Некрасівської школи, котрі щорічно отримували премії за різноманітні досягнення. Також для навчального закладу  закупляв спортивне приладдя та інвентар, комп’ютерну техніку та матеріали для ремонтних робіт.
Виступав спонсором шкільних спортивних та інтелектуальних змагань.
Для медичної амбулаторії  придбав глюкометр з метою швидкого визначення рівня цукру в крові пацієнтів.
 
ШИРОКА ГРЕБЛЯ
У Широкій Греблі раніше функціонувала школа тепер на її базі мають відкрити дитячий садок. Відреагувавши на звернення керівника закладу, надав кошти на заміну аварійного вікна розташованого над входом до приміщення. Також допомагав у придбанні бойлера для харчоблоку.
 
За моєї ініціативи було започатковано приїзди єдиного в області пересувного цифрового мамографу «Квітка» до громад свого виборчого округу. Завдяки якому жінки, котрі перебувають у групі ризику могли безкоштовно пройти обстеження. Протягом року цифровий мамограф відвідав усі села мого виборчого округу. Деякі громади, за зверненнями мешканців, по два рази.
 
Традиційно особисто вітаю педагогів із професійним святом. Адже скільки не говори з трибуни чи зі шпальт газет, найкращим завжди є живе спілкування та вияв уваги і пошани. Задля цього напередодні Дня вчителя щорічно особисто відвідую і вітаю солодкими подарунками більше педагогів з усіх шкіл свого виборчого округу. 
 
Важливим аспектом у житті громад є різноманітні традиційні заходи: свято села, День Перемоги, вшанування «чорнобильців», «афганців», тощо. Ці празникові дні вважаю дуже важливими для мешканців громад, адже вони згуртовують людей, під час них є нагода зустрітись та поспілкуватись. Тож я намагаюсь обов’язково відгукуватись на запрошення взяти участь у подібних заходах та завжди допомагаю із їх організацією. Зазвичай презентую мешканцям частування польової кухні. 
 
Беру активну участь у вирішенні проблем людей поважного віку, відстоюю забезпечення передбачених законодавством соціальних прав і пільг для ветеранів. Підтримую зв'язок з головами первинних ветеранських осередків, вітаю ветеранів-ювілярів, надаю матеріальну допомогу. Обов’язково відвідую із подарунками у день народження поважних ювілярів (сторіччя, дев’яносторіччя). П’ять років поспіль виділяв кошти на передплату видання «Подільська зоря» для ветеранів Другої світової війни мешканців Вінницького району. Вважаю, що це дуже важливо для людей поважного віку, адже вони звикли щотижня тримати газету у руках та дізнаватись новини краю зі сторінок видання.
Неодноразово виділяв кошти для організації тренувального процесу футболістів-атовців із ФК «Дика Качка», (колектив бере участь у регулярному Чемпіонаті України з футболу) гравцями якого є переважно учасники антитерористичної операції.
Щорічно вітаю солодкими подарунками дітей різних категорій із новорічно-різдвяними святами. Більше тисячі подарунків до нового 2020 року отримали від мене діти мешканці громад мого виборчого округу. Аби передати подаруночки для привітання дітей з новорічними святами особисто відвідав кожну громаду. В цей період необхідно робити добрі справи, подарувати ж дитині празник – обов’язок кожного дорослого. Завдяки співпраці з районними, місцевими депутатами, сільськими головами, керівниками закладів культури, які до мене звертаються аби допоміг у придбанні солодощів до свят, діти, які мешкають у громадах мого виборчого округу, щорічно отримують солодкі подарунки. Це малеча із Бохоників, Горбанівки, Межвежого Вушка, Нерасового, Широкої Греблі, Пултівців, Агрономічного, Майдану, Слободи Дашковецької, Ксаверівки, та інші.
 
«Спорт об’єднає наші громади», проект із такою назвою отримав перемогу у 16 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та фінансування з обласного бюджету. Ним було передбачено встановлення спортивно-ігрових майданчиків у Медвежому Вушку, Бохониках та Пултівцях. Наразі всі вони діють.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація