Відкриття відокремленого підрозділу Міжнародна Антикорупційна Асамблея в Вінницькій області

27.02.18

26 лютого в м. Вінниця відбулось урочисте відкриття відокремленого представництва МАА в Вінницькій області, на яке був запрошений і взяв участь голова районної ради Сергій Сітарський. На захід було запрошено головного спеціаліста з питаннь запобігання  корупції в Вінницькій області – Сільницького Андрія Володимировича, заступника началька СБУ в Вінницькій області – Зозулю Олега Вікторовича, голову МГО “Міжнародна Антикорупційна Асамблея” – Саєнко Вячеслава Леонідовича.

Урочистий захід відкрив голова МАА – Саєнко Вячеслав, розповівши про історію створення організації, мету та цілі її роботи, а також описав проекти, над котрими команда МАА працює наразі. В завершення своєї доповіді Вячеслав Леонідович представив голову представництва МАА в Вінницькій області – Карпенка Максима.

До виступу також було запрошено Андрія Сільніцького, який зазначив, що радий відкриттю представництва в Вінницькій області та буде радий тісній співпраці МГО з державною структурою, яку він представляє. Також Андрій Володимирович доповів про виконання плану антикорупційних заходів на території області.

Долучився до виступу і заступник начальника СБУ в Вінницікій області, якій підтримав молоду команду та завірив всіх присутніх, що СБУ в Вінницькій області збирається тісно співпрацювати з Асамблеєю, підписавши меморандум про спільно роботу.

Активну участь в обговореннях приймали і запрошені гості. Наприклад представник Ради адвокатів Вінницької області, Анатолій Панасович, поцікавився, як саме його організація може долучитись до роботи команди МАА в регіоні, а представник ГО “Кремінь” запропонував долучити до роботи над проектами осередку студентів юристів. Це дозволить отримати практичні знання в реальних проектах.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація