Відкрили оновлений сільський клуб в с. Махнівка та облаштували громадську криницю в Бохониках

13.12.18
Нещодавно у селі Махнівка Пултівецької сільської ради Вінницького району відбулось відкриття оновленого сільського клубу. В будівлі замінили покрівлю, облаштували фасад та прилеглу територію будинку, а також провели низку внутрішніх ремонтних робіт, до яких активно долучився депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, виділивши кошти на облаштування та ремонт сільського клубу. 
 
На офіційне урочисте відкриття завітали: депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, депутат районної ради Віктор Шмігель, очільниця та представник депутатського корпусу Пултівецької сільської ради Зоя Заверуха та Валерій Сиченко.
 
Окрім цього, Олександр Масленніков виділив кошти в сумі 10 тис. грн. Бохоницькій територіальній громаді, зокрема, жителям вулиці  Гагаріна для облаштування громадської криниці.
 
– У цій частині села дуже важко дістатись до води, – розповідає місцевий житель Валерій Авраменко, – ніхто не хотів братись копати криницю. Врешті знайшли бригаду та вдале місце розташування для спільного джерела води. Для здійснення зазначених робіт також були залучені кошти сільської ради та кошти місцевого господарства. 
 
Територіальні громади дякують за активну підтримку депутатам місцевих рад різних рівнів та сподіваються на плідну співпрацю в майбутньому.  
 
 
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація