Відбувся звітний концерт у Медвідці

13.11.18

Кожного року підсумком плідної роботи сільських будинків культури є проведення звітних концертів. Днями, прозвітували про свою роботу і працівники сільського будинку культури в селі Медвідка.Аматори сцени гостинно запросили у чарівний світ української пісні, танцю та театрального мистецтва.  

На концерт завітали почесні гості: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, начальник та інспектор відділу культури і туризму райдержадміністрації Альона Романенко та Володимир Мазур.

В програмі концерту були представлені сольні номери та номери за участю вокальних та хореографічних ансамблів. Так, своїми мелодійними голосами та чудовим виконанням пісень радували Чорнійчук Софія та Слободянюк Анастасія з піснею «Повертайся живим», Валентина Ільчук з піснею «Гори, гори, звезда», Петрановська Альона та Мельник Катерина з піснею «Ой, у полі три тополі», Петрановська Альона з піснею «А я закохана». Також на святі виступала запрошена на звітний концерт методист Калинівського районного Будинку культури Оксана Патрак, яка подарувала чудові «Папурі» та пісню «Осінь».    

Протягом програми радував глядачів своїми запальними танцями хореографічний гурт «Фантазія», старша та молодша групи якого талановито виконали такі танцювальні номери, як «Україна», «Котик», «Смерека», «Веселий козачок» та «Село моє».

Неабиякого колориту звітному концерту додав запальний циганський танець, який глядачі нагородили не менш гарячими оплесками. Не обійшовся концерт і без гумору - веселого настрою додала сценка «Невістка». На завершення свою майстерність продемонстрував ансамбль народних інструментів, який представляв на концерті Стрижавську громаду. Завершили програму піснею «Україно-ненько» у виконанні Валентини Ільчук та Катерини Мельник.   

Зі словами привітання виступив голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, який подякувала усім учасникам творчих колективів за їх майстерність та вміння дарувати радість людям, незважаючи на негаразди. Побажав всім здоров’я, успіхів, процвітання, плідної роботи на благо своєї громади та подальшої популяризації аматорського мистецтва на селі.

Хочеться подякувати всім учасникам звітного концерту, адже він був проведений на достойному рівні, а концертна програма виявилась дуже насиченою, різноманітною та цікавою, і доказом цього були бурхливі оплески та щирі посмішки глядачів. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація