Відбувся творчий звітний концерт аматорів сцени Стрижавського будинку культури

29.10.19

Цими днями відбувся творчий звітний концерт аматорів сцени Стрижавського селищного будинку культури. Різні виконавці та гурти зібралися, щоб продемонструвати свою майстерність, потішити гостей яскравими та цікавими виступами. Захід проходив у спортивній залі дитячого садочку «Казка».

На концерт завітали: голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський та Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко.

Голова районної державної адміністрації Михайло Демченко у своєму вітальному слові зазначив: «Велика Вам подяка, за те що своєю творчістю прославляєте рідний край, навчаєте любити та підтримувати українські традиції. Творчих Вам здобутків, втілення найяскравіших ідей, натхнення та процвітання».

Голова районної ради Сергій Сітарський, дякуючи усім учасникам художньої самодіяльності, зазначив: «Ви своєю творчою працею та силою духу даруєте людям задоволення, щастя і радість, а разом з тим засвідчуєте свою любов і повагу до своєї рідної землі та всієї України! Бажаю Вам чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів і задумів!»

Як і щороку,  на імпровізованій сцені концертна програма була насиченою та багатогранною. Розпочався концерт  піснею «Райдуга», яку виконали солістки Каріна Глухман і Мар’яна Бондар. Фаворитом свята був фольклорний ансамбль «Берегиня», який публіка зустрічала та проводжала оваціями. Чарували своїми мелодійними голосами та чудовим виконанням пісень вокальні колективи: ВІА «Дивограй», «Чарівниці», тріо «Оксамит» та вокалісти.  

Майстерно продемонстрували свої вміння колективи: студія танцю «Стронг денс» (керівник Альона Піскун), театр-студія трюкової пластики (керівник Валентина Марканова), танцювальний колектив (постановник Олена Хитрик), хореографічний колектив «Тріумф» (керівник Олександра Кравчик), ансамбль народних інструментів та інструментальне тріо «Джайв».

Завершальним акордом був виступ усіх учасників у виконанні чудової пісні «Грай музико».

В рамках творчого звіту глядачі мали змогу переглянути виставку робіт Стрижавських народних умільців, де яскравими барвами розкинулися вишиті рушники, скатертини, картини різних технік, роботи з дерева, вишиті бісером ікони,  книги, збірки місцевих авторів та осінні дари природи. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація