Відбувся районний етап конкурсу «Колискова пісня», приурочений Дню матері в Україні, Міжнародному дню сім’ї та Дню захисту дітей

11.05.18

Сьогодні, 11 травня,  в приміщенні Вінницької районної ради відбувся районний етап конкурсу «Колискова пісня», приурочений Дню матері в Україні, Міжнародному дню сім’ї та Дню захисту дітей.

Кожен з нас родом із дитинства, яке переповнене мріями та фантазіями, безпосередністю та безтурботністю, родинною любов’ю та затишком.

Дитинство – це фундамент, який  в  подальшому є основою для  формування характеру та світосприйняття кожної людини. Тому, сьогоднішній захід організовано з метою відродження українських народних традицій, адже з покон - віків кожна ненька, заколисуючи своє дитя, просила в Господа подарувати щасливу долю її немовляті – і все оспівувала в колисковій  пісні. 

Голова районної ради Сергій Сітарський привітав усіх присутніх із таким гарним, колоритним святом, побажав учасникам гарного виконання, чистого звучання, вдалих виступів, глядачам - гарного настрою та приємних емоцій: «Хочеться привітати усіх присутніх із Днем матері, Міжнародним днем сім’ї та Днем захисту дітей. Адже родина - це найцінніше, що є у кожного із нас. Й виховання дітей також починається з сім’ї. Саме із колисковою малеча вперше вчиться розрізняти добро і зло, навчається прекрасному та світлому, засвоює мелодійну українську мову. Тому я вітаю нас усіх із таким гарним святом, бажаю аби воно й надалі щороку проводилось й участь у ньому брали представники усіх дошкільних закладів району. Учасникам бажаю не так перемоги, як вдалих виступів та приємних емоцій», - наголосив Сергій Сітарський.

У «Колисковій пісні» взяли участь 10 представників навчальних закладів району, яка проводилась у формі конкурсу в трьох номінаціях:
Перша номінація – виконання української народної колискової пісні.
Друга номінація – виконання колискових пісень народів світу (мовою оригіналу).
Третя номінація – виконання колискових пісень сучасних авторів.

Учасники не лише дивували глядачів мелодійними колисковими, гарними костюмами та маленькими театралізованими дійствами, а й повернули на мить кожного дорослого у спогади про своє дитинство.Українські народні колискові пронизані турботою про щасливу долю дитини, що знаходять стежину до маленького сердечка, оселяються в ньому назавжди.Допоки живе людство, допоки життя на землі, - і вона житиме. Той, хто не чув материнської пісні, зостався бідним на все життя …

Визначали високий рівень майстерності та професіоналізму журі у складі: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, начальник відділу освіти Вінницької РДА Світлана Томусяк, завідувач ДНЗ «Журавлик» с. Стадниця Оксана Мельник, заступник директора з виховної роботи Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Олена Дзінюк, методист КЗ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Світлана Коваль та голова районної  ради профспілки працівників освіти Михайло П’ятак.

Враховуючи низку критеріїв оцінювання були визначені переможці у районному конкурсі «Колискова пісня», один з яких буде представляти Вінницький район у червні 2018 року на обласному етапі.

Оголосила імена переможців начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк. Відтак перемогу здобули:
1 місце - ЗДО «Казка» смт. Стрижавка з номером «Ой ходить сон», ансамбль «Чарівниці» та ЗДО «Пролісок» с. Гуменне з номером «Сплять у лузі квіточки», у виконанні Наталії Мартинів;
2 місце - ЗДО «Сонечко» с. Пултівці з номером «Кольорові сни», у виконанні Оксани Григорук;
3 місце – ЗДО «Сонечко» с. Агрономічне з номером «Колискова»,у виконанні Наталії та Тимофія Парамонових, Степанівський НВК:ЗОШ I-III ст. - ДНЗ з номером «Десь колисочка гайдалась» у виконанні Наталії Гостроверхої та Людмили Царук та «Калинка» Гавришівської сільської ради з номером «Колискова для доньки», виконавець - Адрій Мудрак.

Переможці отримали солодощі та канцтовари від керівників району Сергія Сітарського  та Михайла Демченка.

Голова районної ради подякував всім учасникам, батькам малечі та вихователям дошкільних навчальних закладів за відродження українських традицій, патріотичне виховання підростаючого покоління, адже основне завдання влади  - створення гідних умов для виховання та розвитку дітей.

Глядачі щиро вітали артистів, дякували їм за гарний настрій й побажали переможцям гідно представити наш район в аналогічному конкурсі на обласній сцені.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація