Відбувся фестиваль для дітей та молоді «Повір у себе»

06.04.18

Днями відбувся фестиваль для дітей та молоді «Повір у себе». На конкурсі діти з обмеженими можливостями презентували свої творчі вироби.  

На фестиваль завітали: голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, директор Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар, викладачі та рідні конкурсантів.

У своїх вітальних словах вони наголосили, що районна влада та відповідні служби докладатимуть усіх зусиль, аби кожна дитина з інвалідністю відчувала себе рівноправним членом суспільства, мала можливість реалізовувати власні таланти та здібності, відстоювати інтереси та погляди.

Голова районної ради Сергій Сітарський, звертаючись до конкурсантів сказав: «Ви всі сьогодні є переможцями, адже повірили у себе і змогли створити ці чудові роботи. Вітаю всіх. І бажаю всім не зупинятись на досягнутому, продовжувати творити і радувати нас своєю творчістю і талантами. Успіхів і натхнення».

Під час заходу присутні змогли насолодитись чудовою виставкою творчих робіт у різноманітних стилях. На огляд були представлені картини, роботи з дерева, бісеру, м’які іграшки та інші вироби, в які діти вклали не тільки майстерність, але й частинку душі.

Учасники фестивалю порадували публіку яскравою концертною програмою. Діти читали вірші, співали пісні і танцювали.

По завершенню концертної програми усіх учасників було нагороджено дипломами Вінницького РЦСССДМ, призами та подарунками.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація