Відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика в с. Широка Гребля

25.07.17

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Широка Гребля 22 липня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.  Малеча довго очікувала на таку подію. За ініціативи Широкогребельського сільського голови та за рахунок спонсорських коштів маленьким жителям села побудували містечко для веселого та активного відпочинку. На майданчик  приблизно витрачено до 70 тис.грн.

Також до робіт долучалися батьки та небайдужі люді. Вони фарбували  паркан та займалися благоустроєм території, а діти розгортали пісок на ігровій площадці.

На урочисте відкриття дитячого майданчика завітали голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Широкої Греблі Андрій Фостик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, депутат районної ради Ігор Федчишин, жителі селища та найголовніші цього дійства - діти.

Голова Широкої Греблі Андрій Фостик подякував активістам, мешканцям та усім спонсорам, які долучилися до такої чудової справи та вручив подяки за надану спонсорську допомогу в придбанні дитячого майданчика.

«Дуже приємно перебувати на такому, здавалося б, маленькому дійстві, але для дітей це велика подія. Дякую тим людям, які приклали максимум зусиль для відкриття майданчика», - сказав Михайло Демченко. - Першочергові мої кроки, як голови адміністрації це – дошкільна освіта. Бо без повноцінної дошкільної освіти країна не буде мати майбутнього. Сьогодні освітянська галузь потребує дошкільної освіти, яка повинна буди в кожному населеному пункті. Вже майже готова ПКД на дошкільний навчальний заклад в с. Широка Гребля, і ми спільно із сільським головою, депутатом районної ради та начальником відділу освіти розпочнемо таку кропітку, але важливу роботу. Перерізати червону стрічку надали маленькому імениннику. Всі дружно оплесками вітали винуватця цього для та відкриття довгоочікуваного майданчика. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а малеча радіє своєму новому простору для гри та розваг, особливо в літні канікули.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація