Відбулось засідання земельної комісії

28.07.17

27 липня 2017 року  з метою підготовки питань до 30 сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища(надалі-постійна комісія).

В роботі постійної комісіївзяли участь члени постійної комісії: Висловський Р.М. (голова постійної комісії)., Мицик С.Д.,(секретар постійної комісії),  Ткачук В.І., Вайн Є.Д.

Також присутніми на комісії були:  Плакида О.О.- заступник голови районної ради; Часовських Д.В.- начальник відділу комунальної власності,розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради; Шабленко А.К.- завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради; Єфремова І.В.- головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку.

На розгляд постійної комісії було винесено проекти рішень:

Членами постійної комісії було вирішено винести наступні проекти рішень на розгляд 30 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 27 липня 2017 року.

1.   «Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №8 від 12.11.2015 року «Про положення про постійні комісії районної ради 7 скликання».

2.   «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області

3.  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація