Відбулось засідання земельної комісії

10.03.20

06.03.2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, в якому взяли участь члени постійної комісії Віталій Ткачук (заступник голови постійної комісії), Ігор Сухаревський, Євген Вайн, Сергій Мицик. Також був присутній заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида, завідувач сектору правового забезпечення  Вінницької районної ради Світлана Рубіжанська, Анжела Храпко начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної радита головний спеціаліст відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Ірина Тупчій.

На засіданні постійної комісії розглянуто 9 питань. Два питання стосувались затвердження проектів землеустрою. Також було розглянуте питання, про виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2019 рік. Під час роботи комісії було обговорено звіт заступника голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2019 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень, а також Затверджено План роботи постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища на 2020 рік.  

В обговоренні взяли участь всі члени постійної комісії та запрошені. В результаті на розгляд сесії районної ради було винесено всі питання порядку денного. Також було розглянуто лист Вінницької обласної державної адміністрації за вхідним № 15/01-02 від 25.02.2020 року, щодо проведення роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарювання згідно з наданою інформацією Державної служби геології та надр України із визначення ділянок надр для проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Члени комісії розглянули та підтримали текст «Вимог щодо впровадження земельної реформи» та «Настанов до земельної реформи в Україні» Об’єднаного штабу до органів місцевого самоврядування, а також звернення депутатів Кам”янської районної ради Черкаської області, щодо перегляду запроваджених правил нормативно – грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у 2018 році.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація