Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захситу населення та охорони здоров’я

30.06.17

29 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Закревська Тетяна (голова постійної комісії), Юзвенко Лілія (заступник голови постійної комісії), Марценюк Людмила (секретар постійної комісії), Гудзь Марія, Земелева Лариса.

Також на засіданні постійної комісії були присутні: представники виконавчого апарату Вінницької районної ради, заступник голови Вінницької районної ради 7 скликання Плакида Олексій, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Кривов’яз Олександр, головний лікар Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради Пасічник Вадим, заступник голови Вінницької райдержадміністрації Бегус Олег, депутат Вінницької районної ради Мазай Людмила,  заступник головного лікаря  Вінницької ЦРКЛ з питань охорони материнства та дитинства Щербань Валерій, заступник головного лікаря  з експертизи тимчасової непрацездатності КЗ «ВРМЦПМСД» Вінницької районної ради Шеремета Юрій.

На розгляд комісії було винесено три питання.

Перше питання «Про розгляд листа Вінницької центральної районної клінічної лікаря №157 від 29.06.2017 року», яке стосувалося введення на вторинній ланці лікарів-педіатрів.

В ході розгляд даного питання членами постійної комісії було вирішено доручити головним лікарям первинної і вторинної ланок обговорити дане питання між собою і подати пропозиції на розгляд постійної комісії до 11 липня 2017 року.

Також в ході розгляду даного питання секретарем постійної комісії Марценюк Людмилою було запропоновано і підтримано всіма членами комісії доручити головним лікарям нагородити грамотою та грошовою премією головну медичну сестру Якименко Людмилу Леонтіївну.

По питанню «Про проведення профогляду дітей» було вирішено включити дане питання до плану роботи постійної комісії на 2018 рік.

По останньому питання щодо введення медичних сестер в школах району рішення не було прийнято у зв’язку з тим, що йде процес об’єднання територіальних громад і вже об’єднані територіальні громади будуть вирішувати які і скільки ставок їм потрібно в школах.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація