Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення

26.04.19

25 квітня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Микола Шамалюк (заступник голови постійної комісії), Людмила Мазай (секретар постійної комісії), Валентин Настоящий, Віталій Бондар та Лілія Гаврилюк.

Також присутніми на комісії були: заступник голови районної ради Олексій Плакида; головний лікар та юрисконсульт Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник та Діна Козинець; начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк; переможець конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларіса Анатоліївна, працівники виконавчого апарату районної ради Анжела Храпко та Марина Романенко.

На порядок денний комісії було винесено 3 питання: 2 проекти рішення, які стосувалися затвердження договорів оренди, призначення на посаду директора Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області», та лист від Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області від 19.04.2019 року № 1300/0949/09.

За результатами розгляду обидва проекти рішень було вирішено винести на розгляд 58 сесії районної ради, а після обговорення листа від Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області членами комісії було прийнято позитивне рішення з приводу подальшої здачі в оренду приміщення у м. Вінниця по вул. Винниченка, 29.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація