Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

12.04.19

11 квітня голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в черговому засідання колегії райдержадміністрації, яке проводив голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. На порядок денний було винесено 4 питання.

В роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови ОТГ, їх заступники і старости, сільські, селищні голови та представники засобів масової інформації.

Про виконання місцевих бюджетів за 1 квартал 2019 року доповіла начальник фінансового управління РДА Лариса Микитюк, яка наголосила,  що за 3 місяці поточного року до загального фонду бюджету району мобілізовано 37,6 млн. грн., а це становить 108,3% до показників, затверджених місцевими радами на даний період, понад планово до бюджету надійшло 2,9 млн. грн.

Після цього колегією розглядали питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни в установах, організаціях та на підприємствах району. В ході обговорення було зазначено, що за результатами проведення ревізії встановлено факти фінансових порушень на суму понад 5 млн. грн., найбільш поширеними серед яких є неефективне витрачання коштів за послуги ремонтно-будівельних робіт, придбані матеріали, порушення законодавства з оплати праці. Про результати проведених ревізій звітували начальник управління праці та соціального захисту населення Надія Ходацька, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районої ради Олександр Кривов’яз, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, Агрономічний сільський голова Олег Шулікін, Вінницько-Хутірський сільський голова Валерій Кравченко, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко.

Потім колегія заслухала начальника управління праці та соціального захисту населення Надію Ходацьку, яка інформувала про впровадження монетизації субсидій та нових видів допомог у Вінницькому районі.

Головний лікар КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вадим Пасічник та головний ліка КНП «Вінницька центральна клінічна лікарня» доповідали про організацію надання первинної медичної допомоги жителям населених пунктів району та готовність закладів охорони здоров’я вторинного рівня до співпраці з Національною службою здоров’я України.

Заслухавши всі питання та підвівши підсумки, колегією одноголосно було прийнято рішення з відповідними дорученнями.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація