Відбулось засідання Громадської ради при Вінницькій районній раді

05.04.18

Днями під головуванням Людмили Якименко, голови Громадської ради при Вінницькій районній раді, відбулось засідання Громадської ради. На засіданні членами ради було розглянуто ряд питань, зокрема обговорення та затвердження плану роботи на 2018 рік, питання розвитку освіти у Вінницькому районі та початку нового етапу медичної реформи.

Голова громадської ради Людмила Якименко ознайомила присутніх із проектом підготовленого плану роботи та запропонувала вносити свої пропозиції. В представленому плані окреслено основний перелік пріоритетних завдань на 2018 рік, зокрема проведення щоквартальних засідань Громадської ради; заходів, пов’язаних із громадським контролем за діяльністю районної ради та публічних заходів Громадської ради. В результаті обговорення та внесення запропоновних змін, членами Громадської ради однологосно було підтримано та затверджено План роботи на 2018 рік.  

Потім учасники засідання обговорили деякі питання суспільного характеру, а саме: проведення роз’яснювальної роботи серед населення в зв’язку з проведенням медичної реформи та  матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів  району.

В зв’язку з проведенням медичної реформи та стартуванням з 1 квітня 2018 року медичної кампанії «Обери свого лікаря» член Громадської ради Олександр Мельник запропонував звернутись до керівництва районної ради з проханням вжити заходів для посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо проведення медичної реформи. Було вирішено направити  лист до районної ради з пропозицією вжити заходів для вирішення вищезазначеного питання.

По питанню матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів району також вирішили звернутись до голови районної ради з проханням провести за участі представників відділу освіти райдержадміністрації, директорів та голів батьківських комітетів навчальних закладів району, презентації інтерактивної дошки, що поєднує в собі можливості звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. Використання такого обладнання дасть можливість підвищити ефективність навчання дітей у школах.

Зібратись внаступне та обговорити нагальні питання на засіданні Громадської ради при Вінницькій районній раді попередньо визначили на початку червні поточного року.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація