Відбулось позапланове засідання бюджетної комісії

18.03.20

Відповідно до  рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020р, з метою здійснення заходів із запобігання занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, 18 березня 2020 року відбулось позапланове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник комісії - Олександр Мельник, члени комісії: Володимир Болебрух, Максим Петько, Віктор Марущак та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, головний лікар КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз та працівники виконавчого апарату районної ради.

Порядок денний комісії затверджений в кількості 6 питань.

На початку погодили доходи до районного бюджету, а саме:
з Бохоницького сільського бюджету на фінансову підтримку районної організації  ВФСТ «Колос» на утримання посади інструктора з фізичної культури і спорту в сумі  69 145  гривень; на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування - «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради в сумі  6 000 гривень;

з Степанівського сільського бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування - «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради в сумі 6 000 гривень; для Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ на: - придбання двох ноутбуків в сумі 12 000  гривень; - придбання дитячих стільчиків в сумі 6 500 гривень; - придбання пилососу в сумі 2000 гривень.

Далі погодили про збільшення видатів загального фонду районного бюджету на загальну суму 524 401 грн наступним розпорядникам бюджетних коштів, за рахунок коштів резервного фонду, а саме:

– Вінницькій районній державній адміністрації на загальну суму 518 401 грн. на виконання бюджетних програм «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на суму 423728 грн. (322 998 грн. - на засоби індивідуального захисту, 100 730 грн. - медикаменти і дезінфікуючі засоби), «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на суму 94 673 грн. (на створення додаткового запасу засобів індивідуального захисту необхідних для забезпечення медичних працівників в період спалаху інфекційних хвороб із невизначеними шляхами передавання та інфікування);

– управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації на виконання бюджетної програми за «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» на суму 6 000 грн. (на придбання резинових рукавичок та дезінфікуючих засобів).

Питання №3-4 питання перенесено на наступне засідання комісії, у зв’язку з відсутністю представника первинної ланки охорони здоров’я.

Питання, які стосувались виділення коштів з районного бюджету, за відповідною компетенцією, надіслані до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових звернень, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація