Відбулось пленарне засідання 59 сесії Вінницької районної ради

17.07.19

16 липня 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 59 сесії Вінницької районної ради 7 скликання.

І знову, не відходячи від традицій, розпочали засідання сесії з привітань. Очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко спільно з головою Вінницької районної федерації футболу Олександром Мельником та головою Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС» Родіоном Юсумбелі вручили кубок та Диплом першого ступеня команді «Десна» Вінницького району 2007/2008 р.н. за перемогу у фіналі Всеукраїнських спортивних змаганнях Першості ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» з футболу 2019 «Золотий колос України», який проходив в м. Скадовськ з 8 по 14 липня, присвяченого 70-річчю утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС». До цієї нагороди наші юні футболісти йшли три роки: в 2017 році вони отримали бронзу, в 2018 - срібло, а в 2019 році - золото. Весь депутатський корпус та присутні вітали наших переможців і бажали в подальшому натхнення, наполегливості та бажання не зупинятись і завзято йти до нових перемог та вершин. Також висловили подяку тренерському складу, організаторам та батькам.   

На цьому урочисті вітання не завершились. Голова районної ради Сергій Сітарський з найкращими побажаннями здоров’я, добра та щастя привітав з Днем народження депутата районної ради Ларису Земелеву, яка відзначала його саме в день сесії.  

За багаторічну сумлінну, творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молоді, у розвиток освіти району, вірність педагогічному покликанню, відповідальне ставлення до дорученої справи та з нагоди 50-річчя від Дня народження була нагороджена грамотою директор Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна.

Завершивши нагородження, депутати затвердили порядок денний та перейшли до його розгляду. Враховуючи зміни до Регламенту районної ради, чергове пленарне засідання теперь відбувається раз на квартал, тому й питань на сесію зібралось трохи більше пів сотні.

В ході пленарного засідання депутатами затверджено нову Програму щодо хімічної меліорації кислих грунтів у Вінницькому районі на 2019-2021 роки, зміни до Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року, якими передбачено збільшення обсяги фінансування для надання жителям Вінницького району матеріальної допомоги важкохворим та тим, які потрапили у важкі життєві обставини. Прийняті рішення щодо стану виконання заходівдо районних Програм, відповідні порядки використання коштів, затверджено щомісячний розмір батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2019-2020 навчальний рік.Прийняті міжбюджетні трансферти до районного бюджету та відповідна передача до інших місцевих бюджетів та внесено відповідні зміни до районного бюджету на 2019 рік. Серед питань були затверджені нові посадові оклади голови та заступника голови районної ради згідно постанови КМУ №525 від 19.06.2019 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006р. №268», затверджені рішення про відпустки та преміювання керівників комунальних закладів, установ та підприємств районної ради, фінансові плани та плани роботи комунальних закладів, що надасть можливість не порушувати трудове законодавство.

Згідно прийнятого рішення з 1 вересня цього року відновить діяльність Комунальний заклад «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області», що надасть можливість дітям дошкільного та молодшого шкільного віку відвідувати навчальний заклад та отримувати освіту в своєму населеному пункті. 

Порядок денний сесії був насичений, і рішення стосувались багатьох питань. Тому далі, аби не втрачати кваліфікації від отриманого наукового ступеню голові районної ради  надано довзіл займатись викладацькою та науковою практикою в позаробочий час. Також ж дозвола на ведення педагогічної роботи з погодинною оплатою праці отримали ще і керівник КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Олена Наскальна та в.о. керівник КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Катерина Федорець.    

Бурхливі та суперечливі обговорення в депутатів викликало питання «Про оголошення догани головному лікарю КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу». Дане питання було виникло в зв'язку з тим, що до голови районної ради звернулись зі скаргами про порушення ососбитих прав і законних інтересів лікарі-стоматологи, які були звільнені з відповідних посад головним лікарем Олександром  Кривов’язом. За рішенням суду їх було поновлено на роботі, але вони звернулись до районної ради, як до органу управління, з проханням притягнути до відповідальності головного лікаря Вінницької ЦРКЛ за порушення трудового законодавства. Дані скарги та заяви неодноразово розглядались на відповідних профільних комісіях районної ради та за відсутності документів головного лікаря Вінницької ЦРКЛ було доручено Олександру Леонідовичу подати до виконавчого апарату районної ради документи, які стосувались процедури звільнення лікарів-стоматологів (Фоміної О.М. та Рубеля О.В.) та розглянути повторно на засіданні постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку. За результатами розгляду даною комісією було рекомендовано невідкладно винести на сесію питання про оголошення догани головному лікарю КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу. Під час розгляду депутати районної ради висловлювали різні думки з даного питання, але за результатами голосування дане рішення не було прийнято.  

Загалом з 51-го питання порядку денного прийнято 49 рішень, з якими можна ознайомитись на веб-порталі районної ради. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 59 сесії

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація