Відбулось чергове засідання Вінницького районного об’єднання «Лідер»

05.04.19

04 квітня 2019 року в приміщенні зали засідань Вінницької районної ради відбулося чергове засідання Вінницького районного об’єднання «Лідер».

Прокопенко Олександра – голова районного об’єднання «Лідер» (учениця 10 кл. Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.) та Данилюк Ірина – заступник голови (учениця 9 кл. Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.) поділились враженнями від участі в обласній Академії учнівської майстерності.

Для всіх лідерів було проведено тренінгове заняття, присвячене розвитку лідерських якостей, згуртованості, креативності та цілеспрямованості: учні навчались формувати цілі та будувати продуктивні стратегії їх досягнення.Також Олександра Прокопенко запропонувала долучитись до міжнародного соціального проекту «Книга Добра», мета якого  відшукати і поширити унікальні історії про добро в усіх його проявах. Ідею одноголосно підтримали і впродовж квітня реалізовуватимуть.

З метою підвищення ціннісного ставлення до оточуючого середовища, розвитку милосердя у відношенні до тварин, активізації волонтерської діяльності та до відзначення 04 квітня 2019 року Міжнародного дня бродячих тварин, стартувала акція «Благодійність замість солодощів», організатором якої є КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради. Лідерам запропонували на день замість звичного придбання солодощів, підтримати безпритульних тварин.

Засідання пройшло в дружній, теплій та сімейній атмосфері. Були присутні майже всі члени учнівського самоврядування, заплановані питання розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація