Відбулись загальні збори в селі Широка Гребля

25.03.19

23 березня поточного року відбулись загальні збори громадян Широкогребельської територіальної громади. В зборах, окрім очільників району Сергія Сітарського та Михайла Демченка, прийняли участь і депутати: обласної Ради Олександр Масленніков та районної ради Ігор Федчишин.

Основним питанням порядку денного, як і зазвичай, був звіт голови Андрія Фостика про діяльність сільського голови в 2018 році. Окрім звіту очільника громади були заслухані звіт дільничного інспектора та звіти керівників підвідомчих установ. Після звітів та виступів перейшли до запитань. В ході обговорення мешканці села задавали присутнім багато питань, на які отримували вичерпні відповіді.

Керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко дякували за гарну роботу та побажали в подальшому гарних справ та процвітання громаді.

Голова районної ради Сергій Сітарський, дякуюючи за гарну роботу сільського голови, відмітив і роботу районних депутатів. В часності, зазначив, що завдяки сприянню депутата районної ради Світлани Федорцової в минулому році було виділено 50,0 тис.грн. на придбання одягу для сцени Широкогребельського будинку культури. За її сприяння в бібліотеку придбано стельове опалення, виділено кошти на придбання принтера для Широкогребельського фельдшерського пункту. Вже в цьому на освітлення вулиць села направлено кошти з районного бюджету в сумі 100,0 тис.грн.

Користуючись нагодою, мешканці звернулись до районної влади з проханням допомогти коштами районного бюджету для заміни лінолеуму в будинку культури, Також звернули увагу, що будинок культури потребує ще однієї посади художнього керівника, а місцевій бібліотеці необхідні кошти для придбання ноутбуку.  

На зборах також піднімалось питання благоустрою, в часності, про стан доріг, вулиць та можливі шляхи приведення їх в належний стан після зимового періоду. 

Під час обговорення питань мешканці села дякували депутату Вінницької обласної Ради Олександру Масленнікову, який постійно опікується проблемами села, дбає про соціальні заклади, приймає участь в усіх заходах та визначних подіях громади.

Керівники району разом з обласним депутатом подякували сільському голові та громаді за гарну роботу, побажали успіхів та зазначили, що в подальшому спільними зузиллями громади та влади будуть вирішуватись нагальні питання задля процвітання села та кращого життя людей.   

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація