Відбулось останнє засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності

13.11.20

13 листопада 2020 року в останні дні каденції районної ради 7 скликання зібралась на завершальне засідання постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида, позаштатний радник голови райдержадміністрації Михайло Чухрій та працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії виносилось 1 питання, але воно є дуже важливим. Важливість питання полягала в наступному. На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року обрано новий склад Вінницької районної ради у складі 64 депутати. У зв’язку з цим для проведення пленарних засідань необхідно дообладнати в сесійній залі електронну систему голосування для більшої кількості депутатів. Проте може виявитись так, що з технічних причин до першої сесії новообраної районної ради дообладнати електронну систему голосування не вдасться. Тому, постійною комісією схвалено внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання, відповідно до якого фіксація волевиявлення депутатів може проводитись як за допомогою електронної системи підрахунку голосів, так і шляхом підняття руки з подальшим письмовим оформленням. В підсумку ще і вирішили звернутись до районної ради з рекомендацією для узгоджувальної ради винести дане питання на розгляд першої сесії новообраної районної ради і розглянути його першим питанням порядку денного.

На завершення голова постійної комісії Борис Саюк подякував депутатам та виконавчому апарату районної ради за гарну роботу та плідну співпрацю протягом всього скликання. Побажав всім здоров’я, успіхів та процвітання.  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація