Відбулась позачергова 65 сесія районної ради

27.01.20

24 січня поточного року за ініціативи Вінницької райдержадміністрації під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось перше пленарне засідання в 2020 році - позачергова 65 сесія Вінницької районної ради 7 скликання.

На порядок денний сесії було винесено небагато питань - всього чотири, але вони потребували нагального вирішення.

По-перше, це рішення про надання матеріальної допомоги жителям Вінницького району, яке підтримали одноголосно аби надати допомогу найменшим жителям району - дітям на лікування важких хвороб. На кожного передбачено виділення по 10,0 тис. грн. за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансування районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

В зв’язку із перейменуванням відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації на сектор культури Вінницької районної державної адміністрації були прийняті рішення «Про внесення змін до районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки» та внесено відповідні зміни до районного бюджету Вінницького району на 2020 рік, аби працівники сектору культури вчасно отримали заробітні плати.

Також, за ініціативи Вінницької райдержадміністрації було розглянуто та прийнято рішення «Про співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році», яким вирішено передбачити в районному бюджеті на 2020 рік кошти на співфінансування інвестиційних проектів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, а саме, на реконструкцію будівель навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт. Стрижавка по вул.40-річчя Перемоги, 3 смт.Стрижавка, Вінницького району» в сумі 714,0 тис.грн.

На завершення голова районної ради Сергій Сітарський подякував депутатському корпусу за роботу та прийняття рішень, які потребували негайного вирішення, а саме, на допомогу жителям Вінницького району та недопущення виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам сектору культури Вінницької райдержадміністрації.  

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація