Відбулась позачергова 60 сесія Вінницької районної ради

05.08.19

02 серпня 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання позачергової 60 сесії Вінницької районної ради 7 скликання.

Розпочали засідання традиційно з вітань та нагороджень. Цього разу очільники   району Сергій Сітарський та Михайло Демченко спільно з головою Вінницької районної організації ВФСТ «КОЛОС» Родіоном Юсумбелі за особистий вагомий внесок та постійну фінансову підтримку розвитку спортивної галузі району вручили депутату районної ради Миколі Поліщуку Подяку та медаль «За відродження України». 

На позитивній ноті депутати районної ради перейшли до затвердження порядку денного та розгляду його питань, яких на позачергову сесію виносилось вісім.

Першим питанням депутати розглянули внесення змін до рішення «Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2019 рік», яким у зв’язку з численними зверненнями жителів району щодо надання матеріальної допомоги, голові районної ради та його заступнику збільшено суму депутатського фонду.

Потім депутати прийняли рішення щодо надання відпустки головному лікарю КНП «Вінницька ЦРКЛ», встановили тарифний розряд та посадовий оклад директору КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» та затвердили зміни до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.

Процес об’єднання громад з відповідною передачею повноважень триває, тому поступово, вже об’єднані громади приймають у власність заклади та установи, розташовані на підвідомчих територіях. Аби дати можливість ставати повноцінними господарями своєї громади, депутатський корпус районної ради прийняв рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади бюджетні установи культури, а саме, Лука-Мелешківську дитячу школу мистецтв та бібліотеку централізованої бібліотечної системи с.Лука-Мелешківська.

На завершення залишили найважливіші питання - бюджетні. Блок бюджетних питань включав в себе прийняття та передачу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів та внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання  №779 від 20 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». Прийняття даних рішень направлено на вирішення першочергових заходів та нагальних питань закладів та установ Вінницького району. Розподіляючи кошти, депутати намагались збалансувати всі потреби територіальних громад, аби «закрити» найважливіші з них.  

Загалом всі питання порядку денного були прийняті. Детальніше з ними ознайомитись можна на веб-порталі районної ради. 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 60 сесії (позачергова) 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація