Відбулась позачергова 56 сесія районної ради

13.03.19

12 березня 2019 року під головуванням очільника ради Сергія Сітарського за ініціативи Вінницької районної державної адміністрації відбулось пленарне засідання позачергової 56 сесії Вінницької районної ради 7 скликання.

Після традиційного вітання депутатів районної ради, які відсвяткували свої дні народження в міжсесійний період, нагадування про подання щорічних електронних декларацій та конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», перейшли до затвердження порядку денного.

Відповідно до рекомендацій постійних комісій та президії районної ради до основного порядку денного, який налічував 9 питань,  було включено додатково два питання: «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік» та «Про співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році».

Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду питань. В ході пленарного засідання депутатським корпусом були прийняті зміни до районних Програм, таких як районна Програма розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки, комплексна Єдина правоохоронна Програма Вінницького району на 2019-2022 роки та Програма економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік.

Приємно зазначити, що територіальні громади Вінницького району активно приймають участь в щорічному обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини, а районна влада не залишається осторонь, приймаючи участь у співфінансуванні. Так, депутатами одноголосно було підтримано рішення «Про участь в 16 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини», відповідно до якого з районного бюджету, у разі перемоги, будуть виділені кошти на співфінансування дванадцяти проектів.   

Депутати затвердили рішення щодо співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Це інвестиційні проекти: реконструкція будівель навчально-виховного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-ліцей смт.Стрижавка та завершення будівництва ЗОШ І-ІІ ст. в с.Ільківка.

Одноголосно були прийняті бюджетні питання, які стосувались розподілу вільного залишку районного бюджету за підсумками 2018 року, передачі з районного бюджету  та прийняття до районного бюджету міжбюджетних трансфертів на 2019 рік, відповідно до яких виділено кошти на важливі соціальні питання, що дасть можливість покращити соціально-економічний розвиток як кожної окремої територіальної громади, так і району в цілому.  

Після вивчення та доопрацювання питання щодо подальшої діяльності КП «Саланг» Вінницької районної ради депутатами було прийняті рішення про ліквідацію даного комунального підприємства та звільнення його керівника.

Загалом, під час сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 11 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийняті відповідні 

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 56 сесії (позачергова)

 

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація