Відбулась позачергова 4 сесія районної ради 8 скликання

03.02.21

2 лютого 2021 року 62 депутата районної ради зібрались на позачергову 4 сесію районної ради, аби прийняти важливі рішення з 48 питань порядку денного. Участь в пленарному засіданні взяли голова Вінницької райдержадміністрації Євгеній Луценко, його заступник Микола Чухрій, директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш, головні лікарі первинної та вторинної ланки медичної галузі району з ініціативною групою від працівників трудового колективу, представники, яких стосувались питання порядку денного, та засоби масової інформації.  

На початку сесії головою районної ТВК Оксаною Трач було оголошено про обрання депутатом районної ради 8 скликання Наталії Білозор від Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», яка стала 64 депутатом районної ради. Новообраного депутата привітали з обранням, побажали плідної роботи та традиційно вручили посвідчення і значок депутата.

Традиційно голова районної ради Ігор Шутак привітав депутатів-іменинників в міжсесійний період, яким заступник голови Григорій Дерун вручив символічні подарунки. Цього разу вітали Володимира Краснюка, Сергія Кушніра, Юрія Студента, Василя Головенька, Романа Дорошука, Тетяну Гудиму, Тараса Олексюка, Володимира Коріненка, Андрія Поповиченка та Наталю Пилипенко.

 Далі перейшли до питань порядку денного, який розпочали з розгляду соціально важливого питання щодо спільного звернення до Президента України, ВРУ та КМУ про недопущення підвищення цін на енергоносії для населення і відновлення повномасштабної програми субсидій для населення, яке одноголосно підтримали всім депутатським корпусом.

Далі депутатами були розглянуті питання продовження та внесення змін до районних Програм, затвердження звіту при виконання районного бюджету за 2020 рік, внесення змін до районного бюджету на 2021 рік, затвердження розпоряджень голови районної ради та районних деружавних адміністрацій районів, які знаходяться в процесі реорганізації, надання матеріальної допомоги жительці Вінницького району.

Внаслідок реорганізації районних рад та кадрових змін, депутати ухвалили 14 рішень по внесенню змін до рішень 2 сесії районної районної ради від 22.12.2020 року, аби забезпечити безперервність процесу.  

На виконання Закону України №1009-IXта враховуючи вимоги процесу децентралізації, значна частина питань стосувалась передачі майна зі спільної власності Вінницького району в комунальну власність територіальних громад району з метою забезпечення належного функціонування закладів соціальної сфери.

В ході розгляду блоку питань по передачі майна одне з питань було прийнято після тривалого обговорення та дискусій. Це питання стосувалось передачіз спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади до сфери управління Вінницької міської ради КНП«Вінницька центральна районна клінічна лікарня»Вінницької районної ради. Дане питання ще до пленарного засідання набуло резонансу внаслідок розповсюдження серед працівників Вінницької ЦРКЛ та жителів громади неправдивої інформації щодо подальшої долі районної лікарні та її працівників, що створило штучну напругу та призвело до акцій протесту (див. Новини від 21.01.2021р. та 25.01.2021р.). Але, не дивлячись на озвучені запевнення представників Вінницької міської ради про продовження роботи закладу, забезпечення працівників роботою та соціальними гарантіями, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз та представники інціативної групи від трудового колективу звертались до депутатів з проханням не передавати районну лікарню до міста Вінниці, а залишити її у Вінницькому районі. До обговорення долучились Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько, депутати районної ради Віктор Шмігель, Наталія Таранюк, Сергій Кушнір та Андрій Демченко. Присутній на пленарному засіданні директор департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш вкотре намагався заспокоїти представників лікарні та всіх присутніх і донести інформацію, що районна лікарня не буде закрита і продовжить свою нормальну роботу зі збереженням всіх трудових місцьдля обслуговування всього населення новоутвореного Вінницького району. Після тривалого обговорення депутати ухвалили рішення про передачу Вінницької ЦРКЛ в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади. Аналогічне рішення було прийнято і по питанню передачі в комунальну власність міста Вінниці КНП «Вінницький районний ЦПМСД».

За підсумками злагодженої роботи депутатського корпусу по всіх питаннях порядку денного прийнято позитивні рішення, які тепер потребують подальшого та якнайшвидшого виконання задля забезпечення повноцінного утримання та функціонування всіх закладів і установ на території громад Вінницького району.

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 8 скликання - 4 сесії (позачергова)

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація