Відбулась остання чергова сесія районної ради 7 скликання

30.09.20

29 вересня поточного року депутатський корпус Вінницької районної ради востаннє цього скликання зібрався на чергову 70 сесію районної ради. Навіть явка депутатів була не такою, як завжди. Зареєструвався на сесії аж 31 обранець, адже це практично остання можливість виконати свій депутатський обов’язок в цьому скликанні, зробити ще одну гарну справу - прийняти рішення на благо територіальних громад Вінницького району. Завітав на пленарне засідання і обласний обранець Сергій Кривешко. Незвично багато було і представників засобів масової інформації: газети «Подільська зоря», «33-й канал» та Інформагентсво «ВЛАСНО-ІНФО».  

Головуюча на сесії Тетяна Закревська на початку традиційно привітала з Днем народження депутатів районної ради, які відсвяткували його в міжсесійний період, та ознайомила з інформацією в блоці оголошень.

Далі, по визначеній процедурі, перейшли до сесійних питань, яких теж зібралось чимало - 63 питання. І недивно, адже на завершення каденції потрібно встигнути вирішити немало нагальних питань.

Розпочали сесію з планового питання - Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2020 року, по яких доповіли відповідні виконавці - заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук та новопризначений керівник Вінницького районного відділення поліції Віталій Ярмолюк. Здавалося б, звичайне планове питання, але в частини депутатів виникли питання щодо виконання прокуратурою своїх повноважень. В результаті поступила пропозиція визнати незадовільною роботу Вінницької місцевої прокуратури, яка підтримана не була.

Далі перейшли до наступних питань. Розглянули і обговорили ще 62 питання, які стосувались стану виконання та внесення змін до районних Програм, затвердження розпоряджень, внесення змін до районного бюджету, договорів на передачу видатків, договорів та додаткових угод по оренді. Розглянуто і прийнято блок комунальних питань: передача та списання майна, затвердження актів приймання-передачі, змінено посадові оклади керівників комунальних установ та прийняті рішення щодо їх преміювання та відпусток й інше. Розглядаючи  питання, депутати прийняли рішення і щодо реорганізації КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» в КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», звільнили від орендної плати орендарів майна, які не провадили господарську діяльність під час карантину, погодили проекти землеустрою Дорожненській сільській раді, Лука-Мелешківській та Вороновицькій ОТГ.     

Однак, не всі питання порядку денного були прийняті позитивно. Деякі питання викликали бурхливі обговорення та тривалі дискусії. Такими, можна сказати, «скандальними питаннями» виявились питання щодо виплати грошової винагороди керівнику Мізяківсько-Хутірського НВК та передача майна з спільної власності району в комунальну власність громад. Що стосується грошової винагороди керівнику загальноосвітнього закладу, то депутати після тривалого обговорення та переголосування так і не дійшли згоди - надавати її в повному обсязі, чи лише 50%. Питання буде розглянуто на наступній, вже позачерговій сесії, адже виплата грошової винагороди є обов’язковою виплатою педпрацівникам, тож позитивне рішення має бути.

При розгляді питання «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» в залі виникли неабиякі суперечки, адже в проєкті рішення передбачалась передача цілісного майнового комплексу КНП «Вінницький районний медичний ЦПМСД» в комунальну власність Якушинецької ОТГ. І хоча даний пункт був виключений на засіданні комунальної комісії, яка відбулась перед пленарним засіданням, гарячих дискусій було не уникнути. В обласного депутата Сергія Кривешка, присутніх сільських голів та керівника вторинної ланки медицини Олександра Кривов'яза виникло питання: як можна майно всіх громад району, на яке виділялись власні кошти громад та без їх згоди, передати в одну громаду? Дане запитання викликало такі бурхливі обговорення, що в результаті депутати взагалі не прийняли рішення з цього питання і відправили на доопрацювання.

Отже, загалом з 63 питань порядку денного не прийнято лише два рішення, всі інші вирішені позитивно.

Ось такою була остання чергова сесія Вінницької районної ради 7 скликання, але розслаблятися ще зарано. Адже є ще багато нагальних питань, які потребують розгляду та вирішення до проведення місцевих виборів 25 жовтня. Тож готуємось до позачергової сесії... 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація