Відбулась колегія відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації

15.05.19

14 травня в актовій залі районної ради відбулась колегія відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації. В ній взяли участь голова районної ради - Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації - Михайло Демченко, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації - Світлана Томусяк, голова районної проспілки працівників освіти - Михайло П’ятак та члени колегії відділу освіти; керівники і заступники керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. . Перед початком прийняття рішень колегії виступила - Світлана Томусяк, яка коротко проінформувала роботу колегії відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації. 

Після чого заслухали та обговорили доповідь - Галини Продан методиста з навчальних дисциплін українська мова і література, трудове навчання, організація роботи з молодими учителями   щодо призначення та виплати учнівської стипендії обдарованим та здібним учням закладів загальної середньої освіти району у 2019 році. Методист повідомила, що керівниками закладів освіти на місцях проводиться відповідна робота по виявленню обдарованих і здібних дітей, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей, моральному і матеріальному стимулюванню інтелектуальної та творчої праці учнів закладів освіти району. Відповідно до планів роботи відділу освіти, КУ «Вінницький районний методичний центр заклдів освіти» ВРР для учнів та педагогів навчальних закладів району проводяться культурно-просвітницькі та навчальні заходи: змагання, конкурси, турніри, олімпіади. Проводяться очно і заочно, проходять під патронатом МОН України, громадських організацій, інших міністерств, організацій та установ різного рівня. Всі вони дають змогу виявляти та рзвивати різні види обдарованості, нахили та здібності дітей. Степендії призначаються відповідно до Положення про призначення районної учнівської  степендії обдарованим та здібним учням (вихованцям) на період 2019-2021рр., затвердженого рішенням районнної ради від 25 квітня 2019 року №918. Також ознайомила з визначеними розмірами стипендії, які враховуються від виду змагань (олімпіади, конкурси, турніри, спортивні змагання), рівень змагань (районний, обласний, всеукраїнський, міжнародний) та особисті досягнення претендента на встановлення стипендії. Далі по питанню погодження та призначення та виплати учнівської степендії обдарованим та здібним вихованцям КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради у 2019 році доповіла Інна Медяна - головний спеціаліст відділу освіти Віннницької районної державної адміністрації, яка візначила, що районним відлом освіти, КЗ  «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, керівниками закладів освіти району на місцях постійно проводиться  відповідна робота по виявленню обарованих і здібних вихованців гуртків,  щодо їх розвитку. Щороку збільшується кількість турнірів, змагань, конкурсів, діапазон розширюється. Всі вони  дають змогу виявляти та розвивати різні види обарованості, нахили та здібності дітей. Коротко повідомила про визначену кількість балів за рівень конкурсу: районний, обласний, Всеукраїнський, Міжнародний, який проводиться в межах України та прирівнюється до Всеукраїнського.

Після заслуховування зазначених питань - С. Томусяк проінформувала про хід виконання рішень попередньої колегії, яка повідомила, що фінансування та раціональне використання коштів на виконання заходів здійснюється в межах кошторисних призначень на 2019 рік. Після заслуховування та обговорення відповідних доповідей та пропозицій предаствниками зкладів освіти району, колегією ухвалені наступні рішення: - «задовольнити клопотання закладів освіти щодо призначення здібним та обдарованим учням стипендії у 2019 році та затвердити списки учнів стипендіатів»; - «виплату стипендій здійснити за рахунок коштів районногоь бюджету, передбачених на 2019 рік»;- «затвердити принцип диференціювання розміру стипендії та порядок її розрахунку»;- «КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР підготувати документи для виплати районної учнівської стипендій здібним та обдарованим учням»;- «централізованій бухгалтерії відділу освіти здійснити виплату учням транше у травні 2019 року»;- «погодити списки на призначення та виплати учнівської степендії обдарованим та здібним вихованцям КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради»;- КЗ  «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» ВРР підготувати документи для виплати районної учнівської стипендій здібним та обдарованим вихованям закладу»; - відділу освіти та керівникам закладів освіти району постійно тримати на контролі попередньої колегії». На завершення голова районнної ради Сергій Сітарський подякував керівникам освітньої галузі району за чудову спільну роботу та рекомендував відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації більш ефективніше та швидше використовувати  кошти, які приймаються та виділяються рішенями сесій районної ради на різні потреби шкіл Вінницького району та вніс пропозицію щодо збільшення розміру стипендій обдарованим учням та вихованцям на наступний навчальний рік, подякував за порозуміння. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація