Відбулась чергова 57 сесія районної ради 7 скликання

21.03.19

21 березня 2019 року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 57 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ та представники ЗМІ.

Привітавши депутатів-іменинників, перейшли до розгляду порядку денного, який відповідно до рекомендацій постійних комісій та президії затвердили з доповненнями в кількості 25 питань.

Депутати прийняли нову Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2021 роки, розглянули стан виконання заходів, внесли зміни до інших районних Програм та затвердили відповідні порядки використання коштів. Одноголосно затвердили звіти керівників КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради та «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради про про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установ за 2018 рік.

Також затвердили рішення щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів. Так, до районного бюджету прийнято субвенції з місцевих бюджетів на суму 3 088 667 грн., найбільшу частину якої складає субвенція з обласного бюджету на   реконструкцію мережі самозливної каналізації в с.Агрономічне (870 000грн.) та будівництво системи каналізації смт.Стрижавка (2 000 000 грн.). Відповідно до прийнятих рішень транзитом з державного бюджету перейде субвенція до бюджету Якушинецької ОТГ в сумі 116 000 грн. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на реконструкцію мереж вуличного освітлення.

Без змін та доповнень був прийнятий і блок комунальних питань, які стосувались роботи комунальних установ, передачі, списання, надання в оренду майна спільної власності сіл, селищ Вінницького району. Загалом під час сесії депутатами районної ради без змін та доповнень були прийняті всі питання порядку денного 57 сесії районної ради.     

  

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 57 сесії

 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація