Відбудуться засідання постійних комісій районної ради

06.09.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

07 вересня 2018 року о 8 год. 30 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про розгляд клопотання жителя с.Писарівка Вінницького району Вінницької області Орла П.В. від 22 серпня 2018 року.
2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2018 року.
3. Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки.
4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
5. Про зняття з контролю рішень районної ради.
6. Про підтримку звернення депутатів Оратівської районної ради 7 скликання щодо забезпечення регулювання в Україні використання генно модифікованих організмів.
7. Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини з уточненою інформацією по Вінницькому району.
8. Про розгляд листа Кам’янської районної ради Черкаської області від 27.07.2018 року №318/01-21 щодо підтримки звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання  питання фінансування соціальної інфраструктури району.
9. Про розгляд листа Чернігівської районної ради Чернігівської області від 25.07.2018 року №01-04/732 підтримки звернення Кам’янської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.
10. Про розгляд Доповідної записки завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Шабленко А.К.

 

07 вересня 2018 року о 14 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної радиз питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про розгляд листів Вінницької обласної ради № 207-06-969 від 03.07.2018 року, рішення 4 сесії Вінницької обласної ради 7 скликання № 40 від 15 лютого 2015 року «Про програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» (за вхідним № 1885/01-03 від 05.07.2018 року), відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької районної державної адміністрації № 01-19/65 від 24.07.2018 року.
2. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області № 0-2-0.10-11925/2-18 від 27.08.2018 року.
3. Про затвердження схеми планування території Вінницького району.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді Білого Віктора Федоровича для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Горбовського Миколи Касяновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бондаренко Наталі Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Буянова Олега Семеновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гунько Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Островського Олександра Сергійовича для індивідуального садівництва на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Островської Надії Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Сороки Катерини Филимонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Яремчука Олександра Степановича для ведення особистого селянського господарства на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у комунальну власність Гуменській сільській раді для сінокосіння і випасання худоби на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Горобчука Костянтина Петровича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Карпика Федора Івановича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді ТОВ «Рибне господарство «Меркурій» для рибогосподарських потреб на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Пенделі Валентини Йосипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Стаха Василя Юхимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що знаходиться в оренді ФОП Сольського Ігоря Васильовича для рибогосподарських потреб на території Писарівської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності Роскошинського Віктора Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності Роскошинської Надії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га).
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.).
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.).
29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га).
30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га).
31. Про зняття з контролю рішень районної ради.

07 вересня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2018 році».
2. Про надання дозволу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. на ведення годин педагогічної роботи.
3. Про затвердження договорів оренди.
4. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.
5. Про зняття з контролю рішень районної ради.
6. Про затвердження розпоряджень Голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
7. Про затвердження Передавальних актів майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
8. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
9. Про затвердження схеми планування території Вінницького району.
10. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні за складність та напруженість у роботі.

11. Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сосонської територіальної громади.
12. Про розгляд листа від Вінницької центральної районної клінічної лікарні Вінницької області №212 від 29.08.2018.
13. Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація