Відбудуться засідання постійних комісій

14.08.17

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

 

15 серпня 2017 року о 15 год. 00 хв.– засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому буде розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, в новій редакції.

2.  Про участь в Конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини».

3. Про затвердження  плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік.

4. Про затвердження Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік.

5. Про затвердження обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік.

16 серпня 2017 року об 11 год. 00 хв.– засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому буде розглянуто наступні питання:

1.  Про участь в Конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини».

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про погодження видачі спеціального дозволу ПАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки №1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ТОВ «Рибне господарство «Меркурій» для рибогосподарських потреб на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди СТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Гурському Олександру Івановичу для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожного господарства, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «ПЛЕСАН» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, розташованої на території Комарівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (4 ділянки).

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельнихділянок, які належать громадянам і знаходяться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області (3 ділянки).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Поляруш Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

11. Про внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (заклад громадського харчування) на землях дорожнього господарства, що знаходиться в користуванні ТОВ «ТА-ЛІ» вздовж автомобільної дороги М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка» на території Якушинецької сільської ради.

 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація