Відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я

02.10.18

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

03 жовтня 2018 року о 15 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на яких будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання щорічної грошової винагороди виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.
2. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр  соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні за складність та напруженість у роботі.
3. Про внесення змін до Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки.
4. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
6. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
7. Про нову редакцію Статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницька районна центральна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період. 
9. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація