Відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності

12.02.19

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

13 лютого 2019 року о 12 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про продовження терміну дії Контракту № 4 з директором  Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяном Андрієм Олександровичем від 26.05.2009 року.

2. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік.

3. Про встановлення надбавок виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

4. Прозатвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2019 рік.

5. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

6. Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2019 рік.

7. Про встановлення доплати директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за несприятливі умови праці.

8. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану установи за 2018 рік.

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

10. Про зняття з контролю рішень районної ради.

11. Про передачу майна з спільної власності територіальних громадсіл, селищ Вінницького району у комунальну власність територіальних громад.

12. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод.

13. Про звільнення ТОВ «ВІНПРОМБУД» від сплати орендної плати.

14. Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати (капітального ремонту).

15.Про надання дозволу на укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

16. Про внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання № 791 від 20.12.2018 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду  в 2019 році».

17. Про утворення комісії по проведенню інвентаризації майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2018 рік.

19. Про звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2018 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація