Відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності

15.05.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

16 травня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації. 
2. Про затвердження договору оренди, укладеного Комунальним закладом  «Вінницький районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вінницької районної ради.
3. Звіт головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану підпорядкованого закладу за 2017 рік.
4. Про внесення змін до рішення 42 сесія 7 скликання №508 від 26 квітня 2018 року «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади».
5. Про затвердження додаткової угоди до Контракту № 18 від 23.02.2018 року з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.
6. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади.
7. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».
8. Про затвердження контракту, укладеного головою районної ради в міжсесійний період з завідувачем «Вінницького районного трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачем Миколою Васильовичем №19 від 02.05.2018 року.
9. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської  територіальної громади.
10. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.
11. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.
12. Про основну щорічну відпустку редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної  газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І.
13. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Лука-Мелешківської  об’єднаної територіальної громади.
14. Про затвердження Передавального акту  нерухомого майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району.
15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
16. Про затвердження звітів з незалежної оцінки майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
17. Звіт відділу освіти вінницької райдержадміністрації  по списанню майна.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація