Відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності

19.04.18

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

20 квітня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко Світлані Олександрівні, з адміністративно-господарської роботи Боєвій Галині Анатоліївні.

2. Про надання основної щорічної відпустки виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

3. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

4. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.

5. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

6. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Комунальному закладу «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

7. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

8. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

9. Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається з балансу установи Вінницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на баланс Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

10. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».

11. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

12. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність комунальну власність Деснянської територіальної громади.

13. Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади.

14. Про затвердження Передавального акту  нерухомого майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району.

15. Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Вінницької районної ради № 441  від 22.02.2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Вінницький  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

16. Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради  до правонаступника Комунального  підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.

17. Про затвердження статуту Комунального  підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.

18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

19. Про зняття з контролю рішень районної ради.

20. Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

21. Заміщення вакантної посади завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація