Відбудеться засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку

17.01.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

18 січня 2019 року о 9 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів  місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому будуть розглянуті наступні питання:                                                                   

  1. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
  2. Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
  3. Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
  4. Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.
  5. Про зняття з контролю районних програм та Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання відповідних Програм.
  6. Про розгляд листа Скадовської районної ради Херсонської області від 27.12.2018 року №01-21-359 про підтримку звернення депутатів Скадовської районної ради щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи.
  7. Про розгляд Аналітичної довідки по питанню невиконання Концерном «Поділля» договірних зобов’язань згідно з інвестиційним договором на реалізацію проекту комплексної забудови житлового району «Академічний» №92 від 14 березня 2007 року.
  8. План роботи постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку на 2019 рік.
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація