Відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення

04.03.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

05 березня 2020 року о 15 год. 30 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про  продовження терміну дії Контракту № 7 з директором Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою О.В. від 10.11.2010 року.
2. Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення
3. Про преміювання Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.
4. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
5. Звіт завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2019 рік.
6. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
7. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан установи за 2019 рік.
8. Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2020 рік.
9. Про затвердження річного плану роботи Комунальногозакладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2020 рік.
10. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан закладу за 2019 рік.
11. Про затвердження додаткової угоди від 24.12.2019 року до Контракту № 14 від 17.09.2013 року з директором  Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницькоїрайонної ради Оцверою Оленою Сергіївною.
12. Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу та надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні.
13. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району.
14. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району
15. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод до договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
16. Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради7 скликання № 884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».
17. Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2019 рік.
18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
19. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Саланг» Вінницької районної ради на списання та демонтаж майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
20. Про надання дозволу ТОВ «Вінницький лікувально-діагностичний радіологічний центр» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) приміщень загальною площею 52,9 м. кв., що знаходяться на першому поверсі будівлі поліклініки за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.
21. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
22.  Про звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання  Вінницької області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Вінницької ОДА та Вінницької обласної Ради щодо включення до переліку опорних закладів охорони здоров’я КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради.
23. Про надання дозволу на укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
24. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
25. Про утворення спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
26. Про затвердження в новій редакції статут Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
27. Про утворення наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
28. Про звіт заступника голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2019 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація