Відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім'ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров'я

25.02.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

26 лютого 2020 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року.

2. Про стан виконання заходів районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

3. Про затвердження розпорядження заступника голови Вінницької районної державної адміністрації №32 від 24.02.2020 року «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни».

4. Звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2019 рік.

5. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.

6. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

7. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2019 рік.

8. Про продовження терміну дії Контракту № 7 з директором Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою О.В. від 10.11.2010 року.

9. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

10. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

11. Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

12. Про преміювання Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.

13. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради  про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2019 рік.

14. Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2020 рік.

15. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

16. Про встановлення надбавки за складність та  напруженість у роботі, директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

17. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

18. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан закладу за 2019 рік.

19. Про затвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2020 рік.

20. Про встановлення посадового окладу та надбавок виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

21. Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу та надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні.

22. Про затвердження додаткової угоди від 24.12.2019 року до Контракту №14 від 17.09.2013 року з директором Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною.

23. Про зняття з контролю рішень районної ради.

24. Про розгляд листа Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки від 07 лютого 2020 року (щодо урядового проекту закону №2708 «Про працю»).

25. Про розгляд заяви учителя хімії НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей смт. Стрижавка» Мельник Олени Анатоліївни від 14 лютого 2020 року (щодо виділення коштів для оплати проїзду та проживання під час конкурсу «Учитель року - 2020»).

26. План роботи постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я на 2020 рік.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація