Відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

17.01.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

18 січня 2019 року о 15 год. 30 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:      

 1. Про План роботи постійної комісії Вінницької районної ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку та бюджету на 2019 рік.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 3. Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
 4. Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
 5. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.
 6. Про  зняття з контролю районних програм  та  Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання відповідних Програм.
 7. Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.
 8. Про звільнення ТОВ «ВІНПРОМБУД» від сплати орендної плати.
 9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 10. Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік.
 11. Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
 12. Про встановлення надбавки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
 13. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівніза складність та напруженість у роботі, престижність праці.
 14. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні
 15. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі
 16. Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.
 17. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.
 18. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік.
 19. Про визначення плати за гаряче харчування школярів та дошкільників Вінницького району на 2019 рік.
 20. Про затвердження Плану роботи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2019 рік.
 21. Про затвердження Контракту від 27.12.2018 року з Головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
 22. Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов'язу Олександру Леонідовичу.
 23. Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства  «Вінницька центральна районна клінічна лікарня»  Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час).
 24. Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час).
 25. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від  08.01.2019 року №17 щодо виділення коштів з районного бюджету коштів в сумі 509 750 гривень на реконструкцію вхідної групи адміністративного корпусу Вінницького районного медичного центру.
 26. Про  внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання №779 від 20 грудня 2015 року  «Про районний бюджет на 2019 рік».
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація