Відбудеться засідання постійної комісії районної ради

17.04.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

18 квітня 2018 року о 15 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання основної щорічної відпустки виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

2. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко Світлані Олександрівні, з адміністративно-господарської роботи Боєвій Галині Анатоліївні.

3. Про надання основної щорічної відпустки директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

4. Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

5. Про зняття з контролю рішень районної ради.

6. Про розгляд листа Подільського регіонального центру онкології №01-27/270 від 29.03.2018 року (основні показники надання онкологічної допомоги населенню Вінницького району за підсумками 2017 року).

7. Про розгляд листа Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки №23 від 05.03.2018 року та листа відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації №01-15/569 від 13 квітня 2018 року щодо виділення з районного бюджету додаткових коштів на відшкодування вартості проїзду педагогам.

8. Про розгляд листа відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації №01-14/34  від 15 квітня 2018 року щодо виділення з районного бюджету додаткових коштів.

10. Про розгляд листа-клопотання жителів сіл Мізяківські-Хутори, Переорки, Тютюнники, депутатів Мізяківсько-Хутірської сільської ради щодо закриття стоматологічного кабінету.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація