Відбудеться засідання постійної комісії, на якому розглянуть земельні питання

30.07.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

01 серпня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому буде розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд листів Вінницької обласної ради №207-06-969 від 03.07.2018 року, рішення 4 сесії Вінницької обласної ради 7 скликання № 40 від 15 лютого 2015 року «Про програму розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» (за вхідним № 1885/01-03 від 05.07.2018 року), відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької районної державної адміністрації № 01-19/65 від 24.07.2018 року.

2. Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надробудсервіс» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Кухарю Олексію Івановичу і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді Білого Віктора Федоровича для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Бойку Віталію Юхимовичу та гр. Гаращуку Василю Івановичу і розташована за межами населеного пункту, на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Гончаровій Ользі Акимівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Вороновицької селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га).

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.).

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га).

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дешевої Ніни Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Довганя Дмитра Степановича для ведення садівництва на території СТ «Світанок», діл. 7 Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Дробовичу Олексію Олеговичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Ковальчука Леоніда Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Корнійчук Зінаїди Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Корнійчука Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Малюти Тетяни Олексіївни для індивідуального садівництва на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Матусяк Марії Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Павлюк Оксани Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сироватеню Юрію Анатолійовичу для городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради (масив «Вінницькі Хутори-2» СТ «Світанок») Вінницького району Вінницької області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожуку Анатолію Васильовичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Галині Іванівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Крістіні Євгенівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області. 

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Олегу Анатолійовичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2000 га, що надається в оренду ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,4749 га, що надається в оренду ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді у ФГ «АІС-КН» за межами населеного пункту, на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Цюцькоми Марії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яковенко Надії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

34. Про внесення змін до районної Програми охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація